💼 STEM is FEM проводить тримісячний онлайн-курс на тему «Важливість громадської активності для побудови кар’єри: ДІЙ». Курс складається з 6 вебінарів. Першим вебінаром стане «Вступ до волонтерства» Тамари Міщеріної.
📅 Коли: 5 вересня, о 19:00 за Києвом
👩👩👧👦 Для кого: українських дівчат та жінок, зацікавлених темою громадської активності і волонтерських проєктів
🎤 Спікерка — Тамара Міщеріна, лідерка з підбору персоналу та HR y Nova Ukraine, Linkedin едвайзерка.
Спікерка зробить огляд основ волонтерства, його впливу на особистісний розвиток та кар‘єру. Розповість про особливе місце волонтерського руху у світі та в українському контексті. А також поділиться власним досвідом та кейсами зі своєї практики HR.
У відповідь на реєстрацію протягом декількох робочих днів ми відправимо тобі лист з підтвердженням та посиланням на Zoom, а також додамо подію у гугл-календар 🙌
Чекаємо на тебе — команда STEM is FEM та твої майбутні досягнення ❤️🔥