Rekolekcje dla 6-7latków "Jestem osobą" dla dziecka i rodzica
Rekolekcje przeznaczone są dla dzieci, które rocznikowo mają 6 lub 7 lat. Odbędą się one w dniach 20-21 kwietnia 2018 roku. W piątek o godz. 18.00-18.45 jest obowiązkowe spotkanie przygotowawcze. W sobotę w godzinach od 13.30 do 17.00 odbędzie się właściwa część rekolekcji. Równolegle do rekolekcji dla dzieci odbywa się warsztat dla rodziców. Rodzice w tym samym czasie pracują indywidualnie i spotykają się też z dziećmi na wspólne podsumowania. Konieczna jest obecność zarówno w piątek, jak i w sobotę przynajmniej jednego z rodziców.
Rekolekcje odbędą się w salkach Duszpasterstwa Akademickiego STRYCH w parafii "Kolejowej" w Nowym Sączy, przy ul. Zygmuntowskiej 48. W piątek będzie również zbierana ofiara za udział w rekolekcjach w wysokości 40 zł, w celu pokrycia kosztów wyżywienia dla dzieci oraz zakupu materiałów.
Zarówno spotkanie przygotowawcze, jak i rekolekcje sobotnie odbywają się bez obecności rodzica. Od momentu zapisu otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia na rekolekcje w ciągu 48 godzin.
Serdecznie zapraszamy!
Pytania i kontakt: spotkaniezchrystusem@jezuici.pl
Imię i nazwisko rodzica *
Your answer
Imię i nazwisko dziecka *
Your answer
Data urodzenia dziecka *
MM
/
DD
/
YYYY
Potwierdzam udział w piątkowym spotkaniu przygotowawczym *
Potwierdzam udział przynajmniej jednego rodzica w warsztatach *
Numer kontaktowy do rodzica *
Your answer
Adres meilowy rodzica *
Your answer
Ewentualne uwagi
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Towarzystwo Jezusowe w Polsce. Report Abuse