GETEM Eser talep Formu

Merhaba. GETEM’den seslendirilmesini istediğiniz eserleri bu formu kullanarak belirtebilirsiniz.  Eserler talep edilen kitaplar bölümüne eklenecektir. Girilen eserleri kontrolden geçirdiğimizden, eklenmesi biraz zaman alabilir. Kataloğumuzda Eser talep alındı şeklinde yerini aldığında otomatik olarak bilgilendirileceksiniz. Aynı şekilde eser seslendirilmeye başlandığında ve bitirildiğinde de bu bilgi e-posta adresinize iletilecektir. Lütfen talep edeceğiniz her eser için bu formu ayrı ayrı ve doğru şekilde doldurun. Özellikle Eser adı ve Yazar adını tam olarak doğru yazdığınızdan emin olun. Eser konusu ve türü için internet kitap sitelerindeki açıklama bölümlerini kullanabilirsiniz. Bu bilgileri eksiksiz girmeniz eserin sisteme eklenmesini hızlandıracaktır. E-posta adresi kısmına lütfen GETEM’de kayıtlı olan adresinizi belirtin.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ad soyad  *
Eser Adı *
Yazarı *
Konusu (Lütfen mümkünse internet kitap sitelerindeki eser açıklaması kısmını bir paragrafı geçmeyecek şekilde buraya belirtin) *
Eser türü (Roman, Hikaye, Şiir gibi eserin türünü buraya belirtin) *
Eserle ilgili diğer belirtmek istedikleriniz (Lütfen eserin çevirmeni,  yayınevi, seslendirmesini özellikle istediğiniz gönüllü okuyucu veya başka detayları buraya yazın)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy