Ferie na Bliskim Wschodzie
Jeśli tu jesteś, oznacza to, że chcesz pomóc nam się lepiej przygotować do naszego projektu "Ferie na Bliskim Wschodzie".

Tutaj możesz przeczytać o nim więcej: https://islamistablog.pl/2020/12/31/ferie-na-bliskim-wschodzie-plan-lekcji-link-do-livea/

Choć żadne ZAPISY NIE SĄ OBOWIĄZKOWE i wystarczy włączyć codziennie o 20:00 Facebooka i wejść na nasz profil  (https://www.facebook.com/islamistablog), gdzie zacznie się transmisja na żywo, to chcemy zadać Ci kilka pytań, które pomogą nam przygotować wydarzenie tak, aby odpowiadało Twoim oczekiwaniom i przyniosło Ci najwięcej pożytku :).

Prosimy o wypełnienie ankiety do poniedziałku, 4 stycznia, do godziny 12:00 :).

Po każdej lekcji będziemy też wrzucać krótką ankietę ewaluacyjną w komentarzach pod live'm, w której każda osoba będzie mogła wyrazić swoją opinię i zostawić swoje uwagi.

Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do dyspozycji - wystarczy napisać do nas maila na islamistablog@gmail.com.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Dlaczego chcesz wziąć udział w tym projekcie? O czym chcesz się dowiedzieć? *
Required
Wskaż lekcje, w których chcesz wziąć udział: *
Required
Czy są jakieś pytania, które chcesz zadać którejś z osób prowadzących? Wpisz poniżej swoje pytanie, wskazując nazwisko tej osoby.
Czy masz pomysł, kogo powinniśmy w przyszłości zaprosić do podobnych wydarzeń? Wskaż imię i nazwisko tej osoby oraz propozycję tematu lekcji.
Czy pracujesz / uczysz się w szkole? *
Ile masz lat? *
Co możemy zrobić, żeby poprawić nasz projekt? Czy masz jakieś wskazówki, pomysły o czym powinniśmy pamiętać? Zostaw tutaj wszelkie uwagi <3 *
Chcesz dostawać informacje o naszych działaniach na swoją skrzynkę e-mail? Zapisz się na nasz newsletter na tej stronie: http://bit.ly/38RYJoi
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy