91_Salza podzimní (25. - 27. 9. 2020)
S vodáckým pozdravem Ahoj!
Jsme rádi, že se účastníte naší akce.
Věnujte prosím pozornost níže uvedeným informacím.

Součástí přihlášení na akci je SOUČASNÉ PROVEDENÍ PLATBY NA ÚČET KLUBU. Pro případ přihlášení více osob prosíme o ÚPLNÉ PŘIHLÁŠENÍ VŠECH OSOB JEDNOTLIVĚ (s uvedením poznámky kdo ke komu patří do skupiny), platbu lze provést za všechny osoby ve skupině dohromady nebo jednotlivě. Děkujeme!

Následně Vás budeme kontaktovat v předstihu v týdnu konání akce s potvrzením platby, podrobným časovým harmonogramem a programem akce. Chcete-li si ověřit dříve, že platba došla v pořádku na účet Sportovního-klubu.cz nebo pro více informací, zašlete nám Váš dotaz na: goldmann@sportovni-klub.cz.

Nezapomeňte sledovat i průběžně aktualizované informace na Facebooku klubu: www.facebook.com/sportovniklubcz, kde se můžete zapojit do vzájemné konverzace s organizátory akce, sdílet fotky, videa, dotazy, náměty a mnoho dalšího.

V případě využití cafeterie Benefit plus program, nás prosím před přihlášením dopředu kontaktujte.

V případě Vašich dotazů, individuálních požadavků nebo nabídek spolupráce neváhejte kontaktovat předsedu:
Ing. Petr Goldmann, goldmann@sportovni-klub.cz, tel: 724480632.

Chcete i vy dotované ceny?
Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

Chcete se zapojit do našeho týmu?
Ozvěte se nám!

Těšíme se na vás!
Váš tým Sportovního-klubu.cz :-)
Vaše jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon *
Zvolte prosím variantu komfortu *
Zvolte prosím dopravu *
Uveďte prosím Vaše zkušenosti s raftingem a vodní turistikou *
Profesionál
Začátečník
Uveďte prosím svou výšku a váhu (pro správnou specifikaci velikosti neopren a vodácké bundy). Pokud znáte velikost přilby z minulých akcí, př. M nebo XL, uveďte prosím. Děkujeme. *
Informačně - Odkud jste? Informačně pro plánování nástupních míst, pojedeme po trase Havířov - Ostrava - (příp. FM) - Olomouc - Brno - ... (přesné nástupní místa a časy upřesníme s předstihem v týdnu konání akce). Děkujeme.
Váš zaměstnavatel (informačně)
Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.
Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.
Datum narození pro identifikaci platby (př. 19.07.1980) *
Provedení platby: peníze za akci prosím převeďte bezhotovostně na účet klubu: 2600063776 ⁄ 2010, variabilní symbol = 91 plus datum narození např. pro 19.07.1980 je Variabilní symbol 911907. Níže prosím uveďte PŘESNOU ČÁSTKU a DATUM PROVEDENÉ PLATBY. V případě provedení platby za více osob prosím uveďte jména osob, za které byla platba provedena (přihlášení těchto osob však musí být provedeno zvlášť). *
Doplňkové informace: chcete-li nám cokoliv sdělit - zde máte příležitost.
Souhlas s podmínkami Sportovní-klub.cz, z.s.: Souhlasím se zpracováním osobních údajů a využití informací k e-mailovému informování o akcích a novinkách klubu. Souhlasím se Smluvními podmínkami Sportovní-klub.cz, z.s. Jsem si vědom, že akce se účastním na vlastní nebezpečí. Sportovní-klub.cz, z.s. nepřebírá žádnou odpovědnost za újmu na zdraví, materiální, nemateriální či jiné škody a újmy. Prohlašuji, že se na akci přihlašuji svým vlastním jménem (každý účastník je povinen se přihlásit zvlášť). Sportovní-klub.cz, z.s. doporučuje sjednání vhodného pojištění pro dané sportovní aktivity účastníkem (zejména pro akce konané v zahraničí). Souhlasím s pořízením fotografií a videí s následným zveřejněním v galerii a propagaci dalších akcí. Souhlasím se zařazením do členské základny Sportovní-klub.cz, z.s. (členství Vás k ničemu nezavazuje, lze kdykoliv písemně odvolat). *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sportovní klub. Report Abuse