NOWY TERMIN: 16.02.2021 r., godz. 17.00 Bezpłatne szkolenie online: Jak pracować z Elementarzem? Czyli pierwsze kroki w metodzie sylabowej - szkolenie metodyczne dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Bezpłatny webinar
NOWY TERMIN: 16.02.2021 r., godz. 17.00
Prowadzenie: Beata Szymańska i Radosław Szymański
Adresaci: nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
W trakcie szkolenia omówionych zostanie ponad 30 zasad związanych z pracą z wykorzystaniem Elementarza. Przedstawione zostaną krok po kroku etapy i zasady wprowadzania kolejnych sylab. Omówione zostaną zasady wykorzystania gestów artykulacyjnych i korzystania z ilustracji wielofunkcyjnych. Wyjaśnione zostaną zasady korzystania z obudowy dydaktycznej oraz tempo pracy w grupie 4, 5 i 6- latków. Wyjaśnione zostaną dokładnie zasady wykorzystania programu słuchowego w grupie przedszkolnej oraz podczas pracy indywidualnej.
Warunki techniczne udziału:• Dostęp do internetu. • Zaleca się korzystanie z komputera (ze względu na komfort odbioru prezentowanych treści), choć możliwe jest również skorzystanie z urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów).• Niezbędne jest włączenie dźwięku w urządzeniu, z którego korzystamy lub użycie słuchawek podłączonych do sprzętu odtwarzającego webinar.
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy