NS kvietimas
Įvykiai JAV, prezidento Trumpo ir jo šalininkų blokavimai socialiniuose tinkluose, taip pat alternatyvaus Parler socialinio tinklo sužlugdymas liudija, kad visiems tradicinių ir antiglobalistinių pažiūrų žmonėms kyla žodžio laisvės praradimo pavojus. Niekas negalime būti tikri, kiek ilgai veiks mūsų paskyros „Facebook“ ar kanalai „Youtube“ platformoje. Jeigu mūsų ir bendraminčių rengiamos laidos ir tekstai jums įdomūs ir pasikeitus aplinkybėms norėtumėte neprarasti ryšio, susiburkime į savotišką informacinę bendruomenę , žemiau pateiktoje anketoje pateikite mums savo elektroninio pašto adresą ir mes, prireikus, ateityje siūsime jums naujienas ir analizes elektroniniu paštu. Tai būdas išlikti vienoje informacinėje erdvėje ir galimybė palaikyti ryšį, jei dėl cenzūros Lietuvoje tektų persikelti į kitas platformas ar ieškoti kitokių komunikavimo ir dalinimosi informacija būdų.
Prašome užpildyti šią trumpą anketą (privaloma pateikti tik el. pašto adresą, tačiau būtume dėkingi jei pateiktumėte ir daugiau duomenų):    
Tai nėra partinė narystė ar joks kitoks įsipareigojimas. Savo el. pašto adresą galite mums duoti ir būdami kitos ar jokios partijos nariais. Būkime kartu!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsų vardas
Jūsų pavardė
El. pašto adresas *
Pakartokite el. pašto adresą *
Jūsų telefono numeris (neprivaloma)
Savivaldybė, kurioje gyvenate (neprivaloma)
Šią anketą pildau laisva valia. Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, pavardė, el. pašto adresas) būtų saugomi ir kaupiami tik partijos Nacionalinis susivienijimas archyvuose ir naudojami tik informacijos, politinių naujienų ir naujienų apie partijos veiklą siuntimui.  Nesutinku, kad duomenys būtų viešinami, teikiami trečioms šalims be atskiro mano sutikimo.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy