Tiešsaistes viktorīna jauniešiem "Atkod sociālo uzņēmēju!" - reģistrācijas anketa
No 9. līdz 13. oktobrim Latvijā tiks atzīmēta ikgadējā Sociālās uzņēmējdarbības nedēļa, un šogad īpašs piedāvājums sagatavots jauniešiem – 11. oktobrī plkst.18.00 vidusskolas, tehnikumu un koledžu audzēkņi vecumā no 15 līdz 21 gadam aicināti piedalīties atraktīvā tiešsaistes viktorīnā “Atkod sociālo uzņēmēju!”.

Viktorīna iesāksies ar sarunu daļu, kur jauniešu vidū populāras personas – jūtūberis Edgar Fresh, digitālā satura veidotājas Nansija Garkalne un Lotanna Okorie – intervēs trīs sociālo uzņēmumu - “Free Riga house guardians”, “Ziedoņa klase”, “Visas Iespējas” – pārstāvjus, lai atklātu sociālā uzņēmēja motivāciju, ikdienu un radīto ietekmi. Pēc intervijām dalībnieki tiks aicināti atbildēt uz 12 interesantiem jautājumiem par sociālo uzņēmējdarbību Latvijā un minētajiem uzņēmumiem. Viktorīnas noslēgumā tiks noteikti 6 uzvarētāji, kuri saņems jaukas un noderīgas dāvanas.

Pasākumu organizē sociālais uzņēmums “Visas Iespējas”, kas platformā www.visasiespejas.lv apkopo jauniešu organizācijas un to rīkotos projektus gan Latvijā, gan pasaulē. Uzņēmuma mērķis ir dot iespēju ik katram jaunietim atrast sev atbilstošākās iespējas un izmantot savu potenciālu.

Lai piedalītos viktorīnā, līdz 10. oktobrim jāaizpilda šī anketa.

11. oktobrī uz anketā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta Zoom pieslēgšanās saite.

Pasākums ir daļa no Labklājības ministrijas aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!”.

Šajā anketā norādītie personas dati tiks saglabāti un apstrādāti Labklājības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" datubāzē un izmantoti, lai nodrošinātu Jūsu dalību viktorīnā. Šajā anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai minētā mērķa sasniegšanai un netiks nodoti trešajām personām.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds
*
E-pasta adrese *
Vecums *
Izglītības iestāde, kurā šobrīd mācies
*
Vai Tev jau ir zināšanas par sociālo uzņēmējdarbību?  *
Kā Tu uzzināji par pasākumu?  *
Paldies!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Visas Iespējas. Report Abuse