İzmir Mini Maker Faire 2016 - Proje Toplama Dosyası
İlk kez İzmir'de gerçekleşecek olan Maker Faire, sizin gibi Türkiye'nin dört bir yanından gelen maker ve girişimcilere ev sahipliği yapacaktır. Birbirinden güzel projelerin ve çeşitli etkinliklerin yer alacağı bu fuarı, Türkiye'nin ilk ve marka fuarlarından biri olan Enternasyonal Fuar ile birlikte 'inovasyon' teması altında yapacağız.
Bu temanın işlendiği ve Türkiye'nin dört bir yanından 2.000.000'a yakın konuya ilgili ziyaretçiye;
Çok yüksek bütçeler ayırmadan reklam yapma şansımız, kendimizi tanıtma fırsatımız ve çok nadir karşımıza çıkacak bu imkanların yanında Fuar dönemi ücretsiz olarak Ajda Pekkan, Kenan Doğulu gibi 10 gün farklı sanatçıların konserlerine giriş, açıkhava tiyatrosunda gösteriler ve çok özel sergilere giriş imkanlarımızda olacak.
Notlar:
- Fuarımız 26 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında her gün 16.00-23.00 arasında gerçekleşecektir ve katılımcılardan fuar süresince ( 10 gün boyunca ) dahil olacaklara öncelik verilecektir.
- Şehir dışından gelen atölye sahipleri için olan konaklama konusunda elimizden gelen desteği sağlayacağız.
- Birden fazla projeniz varsa lütfen her proje için formu ayrı ayrı tekrar doldurunuz.
- Ziyaretçilerimizin daha interaktif katılımı için atölyelerin öncelikli olacağı fuarımızda örneğin projeniz sergi şeklinde ise başında beklemenize gerek olmayacak ve yeni bir atölye yapma şansınız varsa onunla ilgilenebiliyor olacaksınız.
Aşağıdaki sorular en net şekilde cevaplamanız çok büyük önem arz etmekte ve katılımınız için teşekkürlerimizi iletiyoruz :)
Başvuru Tipi ( Verilen Alanın Nasıl Kullanılacağı )
Projenizin birden çok tipe dahil olduğunu düşünüyorsanız, birden çok işaretleme yapabilirsiniz.
Required
Proje İsmi ve Tanımı
Your answer
Proje Görselleri / Websitesi / Sosyal Medya Linki
Proje Görseli için Facebook, website, v.b. gibi bir linke sahip değilseniz: Bilgisayarınızdaki bir resmi www.hizliresim.com/ sitesinden ücretsiz olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Yapılışı: İnternet tarayıcımızdan www.hizliresim.com adresine giriyoruz. Açılan sayfada otomatik olarak seçilmiş olan 'Bilgisayardan' seçeneğinin altındaki 'Dosya Seç' butonuna basıyoruz. 20 mb'a kadar istediğimiz fotoğrafları seçiyoruz ve sayfadaki, dosya seçin hemen altında bulunan 'Yükle' butonuna basıyoruz. Belli bir süre bekliyoruz ve açılan sayfada her resmin yanında 5 adet link görüyoruz. Bu linklerin en altında bulunan (5'incisi) 'Resim Direkt Adresi:' seçeneğinin karşısında bulunan linki kopyalayarak, aşağıya yapıştırıyoruz.
Your answer
Sunumunuz etkileşimli bir uygulama içeriyor mu?
İnsanlar ürünlerinizi deneyimleyebilir ya da ellerini kullanarak üretime katılabilir.
Projenizi ayrıntılı şekilde anlatır mısınız ?
Gerekli düzenlemeler yapılması, etkinlik süresince sıkıntı yaşanmaması ve en güzel şekilde ağırlanabilmeniz için lütfen projenizi ayrıntılı şekilde, önemli noktalarına değinerek ve ihtiyaçlarınız belirterek anlatınız. Önemli: Projeniz çıktı olarak ziyaretçilere bir ürün veriyor ise lütfen maliyetini yazınız. Ayrıca projeniz etkileşim içeriyorsa aynı anda kaç kişiyle yapılabileceği ve süresini belirtiniz. Örneğin; kağıttan uçak atölyesinin her ziyaretçiye bir A4 kağıt vermesi ve aynı anda 5 kişiyle atölyesini gerçekleştirirken bir atölyenin 10 dakika sürmesi.
Your answer
Maker Kategorisi
Size en yakın gelen kategorileri seçebilirsiniz.
Required
İsim
Your answer
Soyisim
Your answer
Email Adresi
Your answer
Telefon Numarası
Your answer
Şehir
Your answer
Organizasyon / Şirket
Your answer
Kendi ürünlerini tanıtmak isteyen ticari bir maker / şirket ya da start up'sanız, lütfen ürününüzü burada anlatın.
Web adresi, görsel ve videolar çok yardımcı olacaktır.
Your answer
İhtiyacınız olan fuar alanını belirtiniz.
Lütfen ihtiyacınız olan alan ölçüsünü net şekilde tespit ediniz. İhtiyacınız olan bu seçeneklerin dışında bir şekilde ise lütfen 'Diğer' kısmında belirtiniz.
Required
Alan Tercihi
Yüksak tavanlı fuar alanında gerçekleştirilemeyecek bir projeniz varsa işaretleyiniz ve diğer kısmına neden içeride olamayacağını yazınız.
Lojistik İhtiyacı
Projenizi fuar alanına kendi imkanlarınız ile ulaştırma şansınız yoksa sizin için bir lojistik firması ile anlaşarak bu ihtiyaca sahip diğer projeler ile birlikte fuar alanına taşınmasına yardımcı olacağız.
Elektrik Gerekliliği
Internet Gerekliliği
Güvenlik
Etkinliğinizde güvenliği etkileyebilecek keskin ve ateşli araçlar kullanacak mısınız? Herhangi tehlike oluşturabilecek dikkat edilmesi gereken ve güvenlik gerektiren işleriniz için 'Diğer' kısmını doldurunuz.
Lütfen güvenlik ihtiyaçlarınız varsa burada anlatın.
Your answer
Katılım sağlayacağınız günler !
Lütfen katılım sağlayacağınız günleri net bir şekilde belirtiniz. ÖNEMLİ: Öncelikli olarak 10 gün devamlı katılım sağlayacak proje sahiplerine yer verilecektir. İstediğiniz seçenek burada bulunmuyorsa lütfen 'Diğer' seçeneğinde belirtiniz. İşaretlediğiniz günleri değiştirmek için Temmuz ayı içerisinde bize geri dönüş yapmanız gerekmektedir. Ağustos ayında biz size ulaşarak işaretlediğiniz günlerde, belirttiğiniz kadar alana sahip olduğunuzu temin etmek için protokol ileteceğiz.
İzmir dışından geliyorsanız konaklama ihtiyacınız var mı ?
Konaklama ihtiyacı olan katılımcılarımıza mümkün olan maksimum seviyede destek verilecektir.
Projeniz hakkında başka bilmemiz gereken bir şey var mı?
Your answer
İzmir Mini Maker Faire'ı nereden duydunuz?
Bize önerebileceğinzi başka bir maker arkadaşınız var mı?
İsim ve iletişim bilgisini yazmanız yeterli.
Your answer
Başvurunuz için Teşekkür Ederiz!
Sizi en iyi şekilde ağırlamak, güzel İzmir'de güzel bir fuar gerçekleştirirken saatlerimiz sayesinde sizi yormayacağımıza inacımız tamdır. En kısa zamanda görüşmek üzere. Her türlü sorunuz için; tansu@gestalt.zone adresinden veya şu numaradan bize ulaşabilirsiniz: 554 226 8090
MAKE, Maker Faire, Maker Hareketi ya da Maker Media hiçbir şekilde bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayacaktır.
MAKE gizlilik anlaşmasıyla ilgili detaylı bilgi için:http://makermedia.com/privacy
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms