Спадок Майдану: яке суспільство будує сучасна школа?
Історична пам’ять формує нашу національну ідентичність. Шкільні уроки з історії - це знайомство з державотворчим шляхом українського народу. Саме школа закладає базу знань, яка великою мірою формує особистість та її національну свідомість. Революція Гідності стала поворотною подією для змін у багатьох важливих сферах українського життя. В першу чергу це стосується змін у громадянському суспільстві. Після 2014 року Україна почала відходити від постколоніального минулого. Початок декомунізації, закон про мову є важливими для історії подіями. Гостро актуальним залишається питання реформи в освіті. За шість років, на противагу застарілій навчальній системі, з’явилося безліч альтернативних освітніх проєктів, зокрема, історичних.

Дискусія присвячена таким питанням:

Чи змінилася історична освіта в Україні?
Наскільки вона є важливою для розбудови держави і захисту своїх територій?
Що зроблено для того, щоб вона відповідала духу часу і потребам суспільства?
Якою вона є сьогодні й наскільки далека від ідеалу?

Говоритимуть професійні освітяни:

Сергій Квіт – голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, 9-й Міністр освіти і науки України 27 лютого 2014 - 14 квітня 2016.

Світлана Маркова – докторка історичних наук, директорка Інституту дослідження Голодомору, “Відмінник освіти України”.

Іван Примаченко – Засновник української платформи онлайн-освіти “Prometheus”. “Prometheus” – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК).

Модераторка – кандидатка історичних наук, засновниця ГО “Експертний корпус” Тетяна Швидченко.

Просимо приходити до нас у масках, ми будемо безконтактно вимірювати вам температуру і попросимо скористатися антисептиком на вході.

15 вересня, 18:30
"М³: Майдан. Меморіал. Музей" ("Куб")
алея Героїв Небесної Сотні, 3–5. Вихід з метро Хрещатик до вулиці Інститутської.
Прізвище та ім'я *
Е-пошта *
Номер телефону *
Сфера діяльності *
Запитання до спікерів
Надаю дозвіл на зберігання та обробку моїх персональних даних. Згода на обробку персональних даних означає, що ми будемо комунікувати з Вами через надані контакти; можемо використовувати надані дані для інформування про наші наступні події; обіцяємо захищати дані та не надавати стороннім особам доступ до них. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy