Impact Hub MashUp vol. 25 - Chytrá myšlenka edition
MashUp Special Edition - účastníci programu Chytrá myšlenka Moravskoslezského kraje se představí na prezentační show ve formátu 10 slidů, 200sekund. Čeká nás parádní mix prezentací, welcome drinky, inspirativní prostředí a afterpárty s networkingem.

Uslyšíte chytré nápady se společenský přesahem i inovativními technologiemi. I vy budete v rámci večera moci rozhodnout o jednom z vítězů programu, který získá kromě členství v Impact Hub Ostrava také finanční podporu pro svou další akceleraci.

Projekt Chytrá myšlenka Moravskoslezského kraje je realizován spolkem Hub for Change a financován z dotace Moravskoslezského kraje. Více na www.chytramyslenka.cz

Jsme zvědaví, kdo k nám přijdete, proto vás poprosíme o pár informací.
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Máte projekt a chcete pomoct s jeho rozvojem?
Podporujeme startupy, firmy i neziskovky. V krátkosti nám ho popište a my se vám ozveme s tím, co pro vás můžeme udělat.
Your answer
Doporučíte nám někoho, kdo by měl vystoupit na MashUpu příště?
Your answer
Můžeme vám posílat novinky z Hubího světa? Jednou měsíčně tak získáte přehled o zajímavých akcích a další užitečné informace. *
Souhlasem potvrzujete, že chcete dostávat Impact Hub newsletter jednou měsíčně a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle níže uvedených zásad. Tento souhlas můžete můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu.
Ochrana osobních údajů, pořizování fotografických záznamů
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a jejich použitím pro potřeby organizátorů v rámci eventu MashUp a programu Chytrá myšlenka Moravskoslezského kraje. Osobní data budou chráněna v souladu se zněním zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a směrnice GDPR. Správcem osobních údajů je Hub Innovation, s.r.o., zpracovatelem osobních údajů je spolek spolek Hub for Change, z.s.
Během akce budou pořizovány fotografické a video záznamy, které mohou být dále použity jako propagační materiály, mediální a PR podpora této i dalších akcí. Účasti na akci tak souhlasíte s pořizováním fotografických a videozáznamů a jejich zveřejněním.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Impact Hub. Report Abuse