Szkoła Architektury Społeczności – ankieta
ARCHITEKCI, ARCHITEKTKI, POMÓŻCIE NAM STWORZYĆ PROGRAM!

Ruszamy ze Szkołą Architektury Społeczności, czyli rocznymi cyklami edukacyjnymi dla studentów i studentek architektury. Piszemy właśnie program edycji 2020/21. Pomóż nam zrobić to najlepiej, jak możemy – uzupełnienie ankiety zajmie Ci kilka minut. Odpowiedzi zbieramy do 4 czerwca do godz. 24.00.

Nasza szkoła zainicjowana jest przez kulturoznawczynie i antropolożki miasta prowadzące Fundację Puszka i Magazyn Miasta i wykładające w School of Ideas SWPS oraz Instytucie Badań Przestrzeni Publicznej. Jej pierwsza edycja ruszy jesienią, a już za chwilę poznacie nasz manifest!

Celem SAS – Szkoły Architektury Społeczności – jest uzupełnienie wiedzy zdobywanej na studiach o zagadnienia związane ze społecznym i środowiskowym wymiarem architektury oraz pracy architekta. Projekt realizujemy we współpracy z Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej i innymi partnerami, których poznacie już za chwilę.

Dziś chcemy dowiedzieć się od Was, architektów i architektek, zgłębienia jakich zagadnień brakuje/brakowało Wam podczas studiów i w Waszej późniejszej praktyce zawodowej, a także jakie dostrzegacie luki w tym obszarze w polskiej edukacji architektonicznej. Chcemy pomóc Wam w rozwijaniu głębokiego poczucia odpowiedzialności za efekty Waszej pracy i życie ludzi, którzy będą z nich korzystać. Dlatego prosimy o odpowiedź na kilka pytań i Wasze wskazówki.

Do zobaczenia w SAS!

Aleksandra Litorowicz, Martyna Obarska, Marta Żakowska
info@puszka.waw.pl
Daj się poznać *
Jaki obszar/temat ze społecznych i środowiskowych kontekstów pracy architekta uważasz dziś za najważniejszy dla Twojej przyszłej lub obecnej pracy i chciał(a)byś zgłębić?
O czym chciał(a)byś się dowiedzieć z pola społecznych i środowiskowych kontekstów architektury i pracy architekta? Zaznacz obszary, które Cię interesują (wybierz maksymalnie 5 odpowiedzi).
Na którym roku studiów najwięcej byś skorzystał/a z seminarium poruszającego powyższe tematy (3 h, co 2 tygodnie)?
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PUSZKA. Report Abuse