FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY Kołysanka – międzynarodowe badanie śpiewu dzieciom
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Krakowa i powiatu limanowskiego mających malutkie dzieci do wzięcia udziału w projekcie badawczym „Kołysanka – międzynarodowe badanie śpiewu dzieciom”. Instytut Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzi badanie, którego celem jest zbadanie w jaki sposób zwracamy się do niemowląt.

W naszym badaniu chcemy zebrać nagrania piosenek i słów jakimi uspokajają Państwo małe dzieci. Badanie będzie przeprowadzone w obecności dziecka, którym się Państwo opiekują. Podczas spotkania poprosimy Państwa o pokazanie jak zwracacie się i co nucicie dzieciom, żeby je uspokoić. Dla porównania poprosimy Państwa również o zaprezentowanie sposobu w jaki zwracacie się do dorosłych osób i w jaki sposób śpiewacie neutralne piosenki. Udział w projekcie polega na jednorazowym spotkaniu w Instytucie Zdrowia Publicznego przy ul. Grzegórzeckiej 20 w Krakowie lub w przychodni w centrum Limanowej. Spotkanie nie powinno trwać dłużej niż 15 minut.

Zebrane nagrania będziemy porównywać z nagraniami z innych krajów, takich jak USA, Ekwador, Boliwia, Indie, Kolumbia czy Chiny. Mamy nadzieję, że dzięki temu lepiej zrozumiemy pochodzenie zachowań związanych z opieką nad małymi dziećmi.

Serdecznie zapraszamy!

prof. dr hab. Grażyna Jasieńska
dr Andrzej Galbarczyk

Jeżeli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w naszym badaniu, proszę wypełnić poniższy formularz.
W jakim wieku jest Państwa dziecko?
Gdzie Państwo mieszkają?
Proszę podać swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia spotkania.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms