Spektakl "Gnijąca Panna Młoda" dla Amelki Antczak - premiera
Szanowni Państwo!

Z racji sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju wciąż obowiązują obostrzenia związane m.in. z dopuszczalną liczbą osób na widowni podczas wydarzeń kulturalnych.
Chcąc uniknąć sytuacji, w której część z Państwa chcących wziąć udział w naszej akcji charytatywnej nie mogłaby wejść na widownię postanowiliśmy zorganizować zapisy.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
Jednocześnie bardzo prosimy, by poinformować nas mailowo w przypadku, gdy nie będziecie Państwo jednak mogli być obecni na spektaklu. To umożliwi przybycie na naszą akcję innym mieszkańcom Głogowa i wsparcie Amelki w walce o lepsze jutro!
e-mail: skuteczni.wolontariusze@gmail.com

Spektakl odbędzie się:
29 września 2021r.
godz. 18:00
Sala Widowiskowa MOK

Ogromnie cieszymy się, że w końcu będziemy mogli się z Państwem spotkać! Do zobaczenia!
Team Skutecznych
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
e-mail *
Ilość wejściówek (w przypadku rodzin wystarczy zgłoszenie jednej osoby i w tym miejscu podanie ilości osób): *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej wymienionych danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail) przez Stowarzyszenie "Skuteczni Wolontariusze" w celu organizacji charytatywnego spektaklu "Gnijąca Panna Młoda" oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji związanych z kwestiami organizacyjnymi. Potwierdzam, że jestem świadomy/świadoma, iż podanie wyżej wymienionych danych osobowych jest dobrowolne. Jednocześnie jestem świadomy/świadoma, że brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości uczestnictwa w organizowanym wydarzeniu. Potwierdzam, że zostałem poinformowany, iż w każdym czasie mogę cofnąć zgodę, zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania danych, żądać do nich dostępu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprostowania lub usunięcia. Dane osobowe przechowywane są przez organizatorów spektaklu do dnia wydarzenia, cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy