Клуб "28 петель" запрошує!
Якщо ви любите в’язати і робити хороші справи, то приєднуйтесь до благородної справи – подаруйте тепло своїх рук недоношеним малюкам! У суботу, 18-го вересня у Кропивницькому Гончаренко центрі збирається спільнота, котра називається «Клуб 28 петель».

Це люди, котрі плетуть будь-які тепленькі речі – шкарпетки, пінетки, шапочки, рукавички, жилетки, - і передають їх у родини, де народжуються недоношені малюки, або у заклади, де такі дітки перебувають, поки не набудуть потрібної ваги і стану здоров’я. Адже з перших хвилин появи на світ передчасно народжених малюків потрібно піклуватися про збереження їх тепла. Якщо дитині холодно, то маленький організм змушений витрачати свою енергію не в ріст і швидкий розвиток, а на те, щоб зігрітися.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/CWE8Z8P -і чекайте на повідомлення у Вайбері/Телеграмі, в якому буде запрошення напередодні, 16-17 вересня. Будь ласка, прямо зараз запишіть собі номер телефону центру, щоб ви побачили це повідомлення: 050-884-97-16. Будь ласка, записуйтесь заздалегідь і заповнюйте форму повністю.

Зустріч почнеться у суботу, 18 вересня о 14.00 і триватиме біля 1,5 години. Будь ласка, візьміть з собою спиці або крючки, а також нитки для в'язання! Адреса Гончаренко центру: вул.Велика Перспективна, 4 а - другий поверх (вхід з правого боку будівлі).

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop
Напишіть ваше прізвище та ім‘я, будь ласка *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад: .0508849716
Скажіть, чи ви раніше брали участь у заходах у Гончаренко центрі? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy