"Keliaujančių architektūros dirbtuvių 2019" miestelių atrankos anketa
Keliaujančios architektūros dirbtuvės kviečia Lietuvos miestelius dalyvauti atrankoje 2019 metų projektui!

PROJEKTO IDĖJA
Keliaujančios Architektūros Dirbtuvės - tai vasaros atostogų metu vykstantis projektas, kuriuo yra siekiama atkreipti visuomenės, ypač vaikų, dėmesį į kasdienę žmogų supančią aplinką ir parodyti, kad jos puoselėjimas gali būti įdomus, žaismingas ir įtraukiantis užsiėmimas, įgyvendinamas realiomis, daug materialių ir žmogiškųjų išteklių nereikalaujančiomis priemonėmis.

Projekto formatas - 5 dienų kūrybinės dirbtuvės vaikams ir jaunimui, kurių metu yra įrengiama nauja arba perprogramuojama esama miestelio viešoji erdvė. 2019 metų vasarą bus įgyvendintos 7 kūrybinės dirbtuvės mažuosiuose Lietuvos miesteliuose, dirbtuvės bus vykdomos liepos - rugpjūčio mėnesiais. Dirbtuvių metu planuojama ir šviečiamoji kultūrinė programa (filmų peržiūros, vedamos diskusijos ir kt.) visai miestelio bendruomenei - KAD vizitas miestelyje savaime tampa įvykiu.

Aplinka, kurią siekiame sukurti - tai kokybiška, estetiška viešoji (fizinė) erdvė. Tačiau iš patirties žinodami, kad komandos vizitas miestelyje neapsiriboja vien tik viešosios erdvės kūrimu, suprantame, kad vienas projekto tikslų - ir miestelio bendruomenės, kuri kurs ir naudosis ta erdve po dirbtuvių, aktyvinimas.

Pagrindinis projekto tikslas - skatinti vaikus ir jaunimą būti aktyviais savo aplinkos kūrėjais, aktyvinti bendruomeninę veiklą ir pilietiškumą mažiausiuose ir/ar sunkiausiai besilaikančiuose Lietuvos miesteliuose.

Vaikai - naujoms idėjoms imliausia bendruomenės dalis, todėl dirbame su jais. Be to, provincijoje tai ir silpniausia, labiausiai pažeidžiama, jautriausia jos dalis, kuri dažniausiai neturi savo balso aplinkos kūrime ar miestelio gyvenime.

PROJEKTO EIGA
Projekte kviečiame dalyvauti mažuosius Lietuvos miestelius, turinčius iki 1000 gyventojų. Konkurso dalyvius kviečiame užpildyti šią anketą internete, kurioje prašome pateikti bendruosius kontaktinius duomenis, pristatyti savo miestelį.

Planuojama dirbtuvių pradžia - 2019 m. liepos 2 d., 7 dirbtuvės bus vykdomos 2019 m. liepos - rugpjūčio mėnesiais.

Užpildytų anketų lauksime iki 2019 m. gegužės 24 dienos. Konkurso rezultatus paskelbsime gegužės 27 dieną.


Daugiau informacijos apie projektą rasite mūsų facebook ir youtube paskyrose -
https://www.facebook.com/KeliaujanciosArchitekturosDirbtuves/
https://www.youtube.com/channel/UCJuD2iZy2CVFpfaENPYMyDg

Kilus klausimams kreiptis į projekto vadovę Margaritą Kaučikaitę +370 654 14135 arba atrankos koordinatorę Agnę Motiejauskaitę +37069812302 arba rašyti el. paštu labas@keliaujanciosdirbtuves.lt

Projektą organizuoja - VšĮ "Architektūros fondas".
Projekto partneris - Lietuvos kultūros taryba.


PRIEŠ PRADĖDAMI PILDYTI ANKETĄ, ĮRAŠYKITE SAVO ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESĄ LAUKELYJE "EMAIL ADDRESS" (BAIGUS PILDYTI ANKETĄ, Į JĮ BUS ATSIŲSTA UŽPILDYTOS ANKETOS KOPIJA):
Email address *
NORĖDAMI PRADĖTI ANKETOS PILDYMĄ, SPAUSKITE LAUKELĮ "NEXT"
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service