Dabas objekti un cilvēka saimnieciskā darbība Vidzemes kultūrvēsturiskajā novadā – novadpētniecība ģeogrāfijas un ekonomikas stundu bagātināšanai un mācību stundu organizēšanai dabā un uzņēmumā

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides A programma, saskaņojums RIMC-18-080

Programmas dalībnieki iepazīsies ar aktuālām novadpētniecības metodēm un iespējām mācību stundas organizēt dabā, ārpus klases telpām, kā arī uzņēmumā. Dalībnieki apmeklēs vairākus dabas objektus un uzņēmumus Vidzemes kultūrvēsturiskajā novadā. Nodarbībā dabā tiks apmeklēti Vidzemes augstienes Mežoles pauguraines dabas objekti, apgūta Latvijas ainaviskā rajonēšana, bet uzņēmumos notiks iepazīšanās ar ražošanas procesu, apgūti ekonomiskās ģeogrāfijas un citi jautājumi.

Norises laiks: 23.08.2018. plkst. 9:00 - 20:00
Norises vieta: Raunas, Smiltenes un Beverīnas novads, Valmieras pilsēta, izbraukšana no Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas - Kr.Valdemāra 1. plkst. 9:00
Lektori: Mg. geogr. Andris Ģērmanis (ģeogrāfijas un ekonomikas skolotājs), Mg. paed. Ina Jukēvica (ģeogrāfijas skolotāja)
Lai pieteiktos kursiem, lūdzam uzrakstīt ziņas par sevi
Piesakoties kursiem, piekrītat, ka dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu reģistrāciju, kā arī tam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana.
Vārds *
Your answer
Uzvārds *
Your answer
Personas kods *
Your answer
Darba vieta *
Your answer
Mācību priekšmets *
Your answer
Telefons *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms