22/23_Запис на курсову роботу
Шановні студенти!
Ви маєте можливість дистанційно записатися на курсову роботу до викладачів кафедри історії України. Кожний з них є фахівцем, що спеціалізується на певній проблематиці. Інформація про наукові інтереси викладача представлена на сайті кафедри. Ознайомившись з нею, Ви можете визначитися із вибором наукового керівника.

Зверніть увагу, що курсова робота є дослідженням, яке Ви пишете протягом навчального року і захищаєте наприкінці перед комісією, що складається з викладачів кафедри. Вимоги до оформлення курсової роботи та методичні рекомендації  розміщено за ПОСИЛАННЯМ http://history.karazin.ua/themes/history/resources/4ae532e2f77829773f2940b823c68302.pdf

Запорукою успішного написання та захисту курсової роботи є спілкування із науковим керівником під час консультацій. Графік консультацій розміщено на сайті кафедри за ПОСИЛАННЯМ (http://histukr.karazin.ua/courses/).

Чисельність студентів, якими може керувати один викладач є обмеженою. Тож
після реєстрації обов’язково зверніться до наукового керівника у часи консультацій, щоб з’ясувати чи є в нього вільне місце і при наявності визначитися із темою. Також цю інформацію можна уточнити на кафедрі у лаборантів.
ПІБ студента, курс, форма навчання (даенна/заочна)
Оберіть наукового керівника *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Каразінський університет.