ISACA-Ankara, CSX Foundation ve Practioneer Eğitimleri
Derneğimiz ISACA-Ankara ve ISACA merkez işbirliği ile bütünleşik CSX eğitimleri düzenlenmesi planlanmaktadır.

Eğitimler iki etapta yapılacaktır. İlk etapta derneğimiz tarafından ISACA Merkez onaylı içerik üzeriden derneğimizce zenginleştirilmiş içerik ve "CSX Fundamentals" sertifikalı ISACA Ankara eğitmenleri tarafından verilecek "CSX Fundamentals" eğitimidir. Bu etabın süresi iki gündür.

Eğitimin ikinci etabında yine ISACA tarafından geliştirilen ve ISACA onaylı uzman eğitmenler tarafından ve interaktif olarak virtual lab ortamında sunulan 5 günlük "CSX Practioner Bootcamp" eğitim serisinin verilmesi planlanmaktadır. Sanal lab ortamında yapılacağı için kullanıcıların becerilerini geliştirmeleri beklenmektedir.

Bu aşamada eğitimler planlama aşmasında olup paydaşlarımızın eğitimin düzenlenmesi ile ilgili konulardaki sorularımızı cevaplayarak bize eğitimleri konusundaki talebi değerlendirmemizde yardımcı olmasını bekliyoruz. Sizlerden gelecek talebe göre eğitim planları ve detayları bu web sitesinde duyurulacaktır.

Yeterli katılım sağlanarak eğtim düzenlenmesi durumunda formda bıraktığınız iletişim bilgileri ile sizlerle irtibat kurulacak ve katılımınız ile ilgili detaylar kesinleştirilecektir.

Bu konudaki planlarımızı yapabilmemiz için lütfen aşağıdaki anketi doldurunuz.

CSX Sertifika Eğitimleri
Gerçekleştirmeyi düşündüğümüz ISACA onaylı CSX Sibersecrity Fundamentals ve CSX Practitioner Bootcamp eğitimlerine katılmayı düşünür müsünüz? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms