Biela vrana beží Národný beh Devín – Bratislava
Tím Bielej vrany pobeží na Národnom behu Devín-Bratislava už piatykrát. Veríme, že sa k nám pridáte aj tento rok. Svojou účasťou v tíme Biela vrana podporíte ocenenie a jeho myšlienku verejne.

Všetkých bežcov tímu Biela vrana zaregistrujeme my. Stačí len, keď vyplníte nasledujúci dotazník a uhradíte registračný poplatok vo výške 14 € do piatka 30. marca.

Štartovné čísla vyzdvihneme tiež my. Prevziať si ich budete môcť ráno pred behom na Vajanského nábreží, odkiaľ ide kyvadlovka na Devín alebo v týždni pred behom v Aliancii Fair-play pri Račianskom mýte v Bratislave. Všetky potrebné informácie o úhrade a organizačné info Vám pošleme e-mailom po vyplnení dotazníka.

Kontaktovať nás môžete na info@bielavrana.sk

Email address *
Meno a priezvisko *
Your answer
Adresa bydliska *
Vašu adresu potrebujeme na realizovanie platby a vystavenie potvrdenia. Adresu uvádzajte v tvare ulica, PSČ, mesto.
Your answer
Dátum narodenia *
Váš dátum narodenia potrebujeme vedieť, aby sme si boli istí, že budete bežať v správnej kategórií. Dátum napíšte v tvare DD.MM.RRRR
Your answer
Kategória *
Telefónne číslo *
Vďaka telefónnemu číslu budete počas podujatia dostávať vaše výsledky cez SMS. Číslo zadávajte v tvare +421912333444.
Your answer
Čas Devín - Bratislava 2015 - 2017
Váš cieľový čas vo formáte hh:mm:ss . Ak ste na Devín - Bratislava ešte nebežali, prejdite na ďalšiu otázku.
Your answer
Najlepší čas na 10 km za poslednú sezónu
Napíšte čas vo formáte hh:mm:ss Ak neuvediete čas, budete automaticky zaradení do posledného sektora.
Your answer
Doprava na štart *
Upozornenie! Individuálna doprava motorovým vozidlom na štart v Devíne nie je možná! Štartové čísla Vám budeme rozdávať ráno pred behom pred Slovenským národným múzeom na Vajanského nábreží. Odporúčame preto zvoliť autobus z Vajanského múzea.* Ak si vyberiete iný spôsob dopravy, alebo iné nástupište, myslite prosím na to, že si číslo budete musieť prevziať sami v stredu 12.4. od 15:00 - 17:00 alebo vo štvrtok 13.4. od 09:00 - 15:00 v Aliancii Fair-play na Smrečianskej 21 v Bratislave.
Mám záujem o tričko s motívom tímu Bielej vrany
Design trička je rovnaký ako minulý rok. Máme obmedzený počet kusov. Ak tričko vo Vašej veľkosti nebudeme už mať, napíšeme Vám.
M
L
XL
pánske funkčné (cena 11€)
S
M
L
pánske bavlnené (cena 6€)
S
M
L
dámske funkčné (cena 11€)
S
M
L
dámske bavlnené (6€)
Súhlasím s podmienkami usporiadateľa behu *
Vyhlasujem, že som oboznámený/á s propozíciami podujatia, tak ako sú uvedené na stránke http://www.behsity.sk/event/detail/narodny-beh-devin-bratislava-2018#tabs-3, prihlásením na podujatie ich v celom znení akceptujem, zaväzujem sa ich dodržiavať a som si vedomý/á, že mojou povinnosťou je rešpektovať pokyny organizátorov podujatia. Vyhlasujem, že som dostatočne pripravený/á pre účasť na zvolenom podujatí, som zdravý/á, absolvoval/a som potrebnú lekársku prehliadku a zúčastňujem sa na vlastnú zodpovednosť. Súčasne dávam svoj neodvolateľný súhlas na zverejnenie obrazovej dokumentácie (fotografie a videozáznam) z podujatia, na ktorých som zachytený/á, zároveň súhlasím s ich využitím na marketingové účely podujatia.V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a jeho platnom znení, dávam svoj súhlas na spracovanie mojich osobných údajov pre účely vedenia evidencie účastníkov podujatia organizátorovi podujatia a jeho sprostredkovateľom, ktorí sú uvedení v propozíciách podujatia. Vyhlasujem že som uviedol svoje vlastné osobné údaje, údaje osoby ktorá mi k uvedeniu údajov dala výslovný súhlas a toto tvrdenie v prípade potreby doložím v písomnej forme, alebo údaje osoby, ktorej som zákonným zástupcom.
Required
Súhlasím so spracovávaním osobných údajov *
Týmto dávam v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov Aliancii Fair-play a VIA IURIS súhlas na spracovanie mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári výlučne na účel registrácie na Národný beh Devín-Bratislava. Zároveň súhlasím, že Aliancia Fair-play a VIA IURIS sprostredkujú tieto údaje za účelom registrácie usporiadateľovi behu.
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Aliancia Fair-play. Report Abuse - Terms of Service