Volba PRF Cheb 2021 – 2025
Hlasovací lístek pro volbu členů Pastorační rady Řk farnosti Cheb pro období 2021 – 2025
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Volba části členů pastorační rady farnosti 2021 – 2025
Milé farnice a vážení farníci, poté, co 30 z vás navrhlo ze svého středu za možné kandidáty na členství v pastorační radě farnosti celkem 33 žen a 20 mužů, vám můžeme nyní s radostí představit 13 žen a 10 mužů, kteří po dobrém zvážení a modlitbě vyjádřili svoji ochotu dát se pro tuto službu k dispozici, budou-li zvoleni. Vy sami nyní můžete při volbách, které se konají ve dnech 9. – 17. října 2021, z těchto kandidátů zvolit část z těch, kteří tuto službu pak budou po další čtyři roky vykonávat.

• ZAHÁJENÍ VOLEB: Při bohoslužbách 9. – 10. října 2021 byla možnost obdržet vytištěný hlasovací lístek. Jestliže jste nebyli přítomni nebo pokud preferujete hlasování elektronicky, můžete použít níže připojený formulář.

• PRŮBĚH VOLEB: V týdnu od 11. do 15. října 2021 se můžete modlit, radit se a rozlišovat, které z těchto bratří a sester svým hlasem doporučíte ke službě v pastorační radě. Na níže připojeném formuláři označíte jednoho až pět vámi zvolených kandidátů.

• UKONČENÍ VOLEB: Při bohoslužbách 16. – 17. října 2021 můžete vyplněný tištěný hlasovací lístek odevzdat do Hroznatovy mísy (proto si jej nezapomeňte vzít s sebou). Hlasujete-li elektronicky, odešlete níže připojený vyplněný elektronický formulář nejpozději do neděle 17. října 2021.

Pět bratří či sester, kteří obdrží nejvíce vašich hlasů a kteří volbu přijmou, se stanou členy pastorační rady farnosti na další čtyři roky. Další čtyři pastorační radní po poradě s již zvolenými jmenuje farář dle svého uvážení tak, aby složení rady odráželo pestrost lidí ve farnosti.

POSLÁNÍ PASTORAČNÍ RADY: Připomínáme, že posláním pastorační rady farnosti je napomáhat rozvoji pastorační péče ve farnosti tím, že otevřena inspiraci Ducha svatého, pod vedením faráře a s touhou naslouchat všem ZKOUMÁ vše, co se vztahuje k pastorační činnosti ve farnosti, UVAŽUJE o tom společně v postoji modlitby ve světle evangelia a NAVRHUJE z toho plynoucí praktické kroky pro další cestu farnosti. Kromě toho se členové pastorační rady snaží ŽÍT jako Kristovi učedníci, komunikačně PROPOJOVAT různé lidi a aktivity ve farnosti a ZÍSKÁVAT spolupracovníky ochotné podporovat život a službu farnosti podle evangelia.

DOPROVÁZENÍ SYNODY O SYNODALITĚ: Pastorační rada bude mít také do února 2022 zvláštní úkol ve farnosti doprovázet synodální proces konzultací v rámci celocírkevní synody „Za církev synodálnější: společenství, spoluúčast a poslání“ (více viz farnostcheb.cz/synoda).

Formulář bude elektronicky doručen faráři a níže podepsaným třem zástupcům dosavadní pastorační rady, kteří dohlížejí na férový průběh volby. Po jeho zaevidování bude váš hlas vymazán a níže podepsaní jej nebudou nikde dále šířit.

Volit do pastorační rady farnosti mohou katoličtí křesťané, kterým je v den volby alespoň 16 let a kteří zápisem do farní kartotéky (viz farnostcheb.cz/kartoteka) vyjádřili, že jsou součástí společenství Řk farnosti Cheb a že souzní s jejím posláním.

Petr Hruška, farář
Jana Karasová, Eva Kolafová a Dana Vrbová, pověření zástupci dosavadní pastorační rady

V Chebu, sobota 9. října 2021
Těchto max. pět bratří a sester považuji za nejvhodnější pro vykonávání služby členů PRF Cheb (hlasovací lístek ke stažení i s fotkami kandidátů je vám k dispozici na farnostcheb.cz/kandidatkaPRF). *
!!! POKUD BUDE OZNAČENO VÍCE NEŽ PĚT KANDIDÁTŮ, JE HLASOVÁNÍ NEPLATNÉ !!!
Captionless Image
Required
Souhlasím s elektronickým zpracováním odeslaných dat pracovníky Řk farnosti Cheb pro účely voleb do pastorační rady farnosti. Na potvrzení tohoto souhlasu níže uvádím své jméno a příjmení: *
Je mi minimálně 16 let a jsem registrovaným farníkem / farnicí Římskokatolické farnosti Cheb (zaregistrovat se můžete na farnostcheb.cz/kartoteka). *
Zkontrolujte si, zda nemáte označených více než pět kandidátů (vaše hlasování by pak bylo neplatné). *
Formulář odešlete nejpozději do neděle 17. října 2021. Děkujeme!
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy