Registracija į NEMOKAMĄ "Sužadėtinių parengimo sėkmingai santuokai" seminarą
Džiaugiamės, kad siekiate tobulėti ir pagerinti savo gyvenimo kokybę. Registruodamiesi į "Sužadėtinių parengimo sėkmingai santuokai" seminarą, sutinkate su VšĮ "Pažangūs sprendimai" duomenų apsaugos sąlygomis (jos nurodytos paspaudus šią nuorodą http://stipriseima.lt/kontaktai/duomenu-apsaugos-politika/).

Santuoka yra pats svarbiausias, pats sudėtingiausias ir pats atsakingiausias žmogaus gyvenimo uždavinys. Man džiugu matyti, kad jūs tai suprantate ir į šį seminarą labai gausiai registruojatės. Tik dabar situacija yra tokia, kad į šį seminarą užsiregistravo 4 kartus daugiau dalyvių, nei yra finansuojamų vietų.

Nežiūrint į tai, visi, kurie atliks pasirengimo seminarui užduotis, galės sudalyvauti jame nemokamai. Taip elgiuosi, nes už pinigus man svarbiau yra tai, kad jūs mokėtumėte kurti ilgalaikius ir laimingus santykius.

Visuose mano vedamuose seminaruose praktikuoju išankstinį pasirengimą. Taip seminaro metu galime dirbti su namuose parengta informacija. Dėl to seminarai yra naudingesni dalyviams.

Pasirengimas šiam seminarui gali užimti iki 4 valandų. Reikės atlikti 40+ didesnių - mažesnių užduočių, kurioms ir reikės laiko.
Užduotys parengtos taip, kad galėtumėte geriau suprasti SAVE ir SAVO GEBĖJIMUS kurti saugią erdvę poroje. Tarp užduočių bus ir tokių, kurios bus jums nelabai aiškios ar iškels jums klausimų. Atlikite jas taip, kaip suprantate. Per seminarą viską aptarsime ir išsiaiškinsime.

Atkreipiu dėmesį į tai, kad tai PIRMAS jūsų žingsnis įvaldant santykių kokybę. Kokius, Kada ir Kaip žengti kitus žingsnius išsiaiškinsime seminare.

Seminare dirbsime keturiose sesijose po 1,5 val. ir tada 15 min. kavos pertraukėlė. Pietums bus skirtos 45 min.

Pasirengimo užduotis sudaro "Pasirengimo seminarui Pasirengimas Santuokai" užduočių lapas, kuriame rasite visas nuorodas į straipsnius ir/ar video įrašus, kuriuos reikės peržiūrėti. Atlikę užduotį parašykite tam skirtoje vietoje "Iš šios užduoties supratau:".

Visas atliktas užduotis atsispausdinate ir turėkite prieš akis nuotolinio seminaro metu. Tai taps pagrindu KĄ jums reikės atlikti seminare ir tolimesniame savęs rengime santykiams.

Visą Pasirengimą sudaro:
Pasirengimo seminarui Pasirengimas Santuokai užduotys.docx
Pasirengimo seminarui Pasirengimas Santuokai užduotys.pdf Tą pačią užduotį PDF formatu skirta tiems, kurie nesinaudoja Word programa. Tokiu atveju šią PDF versiją reikia atsispausdinti ir užsipildyti raštu.
Klausimynas „Mano Savarankiškumo Santuokoje savybių vertinimas“
Klausimynas „2 Mano Streso lygio testas“
Klausimynas Patiriamo pykčio lygis.
Atmintinė Sutuoktiniams

Jei kiltų klausimų, nedvejojant kreipkitės
Palaikantis Mykolas
865954009
Email address *
Abiejų sutuoktinių vardai ir pavardės *
Telefono nr. *
Maloniai kviečiame užsiregistruoti Naujienlaiškio gavimui (gausite naujausius pasiūlymus apie nemokamus ir mokamus seminarus poroms, vykdomus projektus (ne dažniau nei 1 k. per mėnesį)). *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy