Formularz zgłoszeniowy Programu Mentorskiego Młody Przedsiębiorca 2018
Pierwszym krokiem przyjęcia do Programu Mentorskiego jest wypełnienie Formularza
Zgłoszeniowego.

Służy on poznaniu stopnia rozwoju Twojej działalności, motywacji do uczestnictwa w
Programie Mentorskim oraz skutecznemu dopasowaniu profilu potrzeb do wiedzy i umiejętności Mentora.

Podczas analizy formularza zgłoszeniowego oceniane jest kompletne wypełnienie formularza i
rzetelna odpowiedź na każde z zadanych pytań.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mentoring w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach to cykl spotkań z ekspertami – praktykami biznesu, którzy będą pracować z wybranymi doświadczonymi przedsiębiorcami nad wyzwaniami i problemami, które napotykają w swojej działalności biznesowej. Inicjatywa ta realizowana przez Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach wspólnie z Miastem Katowice.

KTO JEST MENTOREM?
Mentorzy Programu będą wspierać wyselekcjonowaną grupę Młodych Przedsiębiorców podczas indywidualnych spotkań. Każdy z nich nieodpłatnie udzieli swojego wsparcia.
Grzegorz Dymek – Założyciel Anshar Studios S.A.
Agata Hagno – Prezes Zarządu DPM Sp. z o.o.
Piotr Kowalski – Założyciel Press To Read i PR Manager JadeZabiore.pl
Grzegorz Kurzyp – General Manager QL Max
Rafael Moucka – inwestor startupowy, przedsiębiorca
Mateusz Pycia – Założyciel i CEO Globkurier

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?
Inicjatywa ta skierowana jest do Młodych Przedsiębiorców – osób w wieku do 35. roku życia, które prowadzą firmę nie dłużej niż trzy lata. Warunkiem udziału w Programie Mentorskim jest posiadanie siedziby/oddziału lub miejsca/ dodatkowego miejsca wykonywania działalności gospodarczej na terenie miasta Katowice, jak również – w przypadku firm z siedzibą/zarejestrowanych poza Katowicami – posiadanie biura, pakietu w inkubatorze, miejsca w coworkingu, sklepu,show room’u, punktu usługowego czy innej formy fizycznego prowadzenia działalności gospodarczej w Katowicach.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ MENTORING?
W okresie od października do listopada 2018 roku wybrani Młodzi Przedsiębiorcy spotkają się z Mentorami Programu. W sumie odbędą się 4 spotkania po 1,5 godziny, razem 6 godzin roboczych. Uczestnik Mentoringu wskaże, jakie cele będzie chciał osiągnąć poprzez uczestnictwo w Programie Mentoringowym. W ciągu 2 miesięcy jego trwania ma czas na zrealizowanie określonej zmiany, w tym czasie zaś może liczyć na doradztwo ze strony Mentora.

Więcej informacji nt. Mentoringu, kontakt z organizatorami oraz regulamin udziału dostępny jest na stronie http://bit.ly/MentoringMP2018_blog

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms