Z1362 Pole Dance P0 wt 10:15

TERMIN: wtorek 10:15
INSTRUKTOR: Iza Kalinowska
POZIOM: P0
RODZAJ: solo
LOKALIZACJA: ul. Kazimierza Wlk. 27
PLANOWANY START: 04.07 (jeśli start kursu zostanie przesunięty dostaniesz od nas taką informację)
CENA:
- karta sportowa (wymagana kaucja zwrotna 60zł)
- karnet 90 zł / 4 zajęcia
- karnet 160 zł / 8 zajęć
Opis zajęć
Pole dance/fitness czyli taniec na rurze jest formą aktywności ruchowej łączącej taniec z gimnastyką oraz elementami akrobatycznymi, wykonywanymi na lub przy użyciu rekwizytu w postaci pionowego drążka tzw. pole (rury).
Rurka rozwija siłę. Nieważne z jakiego poziomu startujecie – zawsze się wzmocnicie. Staniecie się odporniejsi na ból. Nauczycie się panować nad strachem, ale też będziecie odróżniać odwagę od brawury. Ćwiczenia te wzmacniają mięśnie rąk, klatki piersiowej, pleców, brzucha i nóg. Bardzo ważnym elementem zajęć jest rozciąganie mięśni, zwiększanie elastyczności i gibkości ciała. Ćwiczenia pole dance wykonywane regularnie bardzo szybko podnoszą kondycję fizyczną i budują mięśnie.
Pole dance to przygoda, muzyka, walka z grawitacją. To idealny sport dla osób wiotkich, z obniżonym napięciem mięśniowym. Równomiernie rozwija mięśnie tułowia. Równie ważne jest to, że ćwicząc nie odczuwamy wkładanego wysiłku, gdyż zajęcia te są świetną zabawą. Bardzo poprawia czucie ciała. Po jakimś czasie nareszcie wiecie co się dzieje z waszym ciałem gdy znajdziecie się do góry nogami!

Ćwiczenia zwiększają wiarę w siebie, akceptacje własnego ciała oraz pozwalają odkryć swoja kobiecość i piękno.

Instruktorka - Iza Kalinowska
Zajęcia poprowadzi Iza Kalinowska. Z wykształcenia kosmetolog i biotechnolog. Pasjonatka dietetyki, zdrowego stylu życia i sportu. Od 2 lat uzależniona od silowni. Na pole dance trafiła 1,5 roku temu i pokochała od pierwszego wejścia na rurkę. Wiele godzin spędzonych na treningach doprowadziły ją właśnie tu... na miejsce instruktora. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli się tylko chce... Iza na zajęciach skupia się przede wszystkim na figurach. Kto jeszcze chętny?
Zapisz się
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Numer telefonu
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
W jakim języku mamy się z Tobą kontaktować?
Płeć
Jaki sposób płatności Cię interesuje?
(W przypadku kart sportowych wymagana kaucja zwrotna)
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłaś kiedyś na zajęciach w No Limits?
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms