Warszawska Syrenka 2021
Karta zgłoszenia eliminacji dzielnicowych - Dom Kultury Zacisze
Email *
Na powyższy e-mail przyjdzie potwierdzenie zgłoszenia. Jeśli osoba zgłaszająca jest opiekunem prowadzącym prosimy o powtórzenie maila w dalszej części ankiety.
Nazwisko i imię ucznia *
Klasa *
Nazwisko i imię opiekuna prowadzącego *
e-mail do opiekuna prowadzącego *
tel. do opiekuna prowadzącego *
Dane szkoły (nazwa, numer, adres) *
Gmina lub powiat *
tel. do rodzica/opiekuna prawnego
1 UTWÓR: (imię i nazwisko autora, tytuł) *
2 UTWÓR: (imię i nazwisko autora, tytuł) *
WAŻNE: Nagrania z występu uczestnika należy wysłać na adres email: zaciszedkz@gmail.com. Do nagrania należy dołączyć metryczkę: imię i nazwisko uczestnika, klasa, szkoła, imię i nazwisko autora i tytuł wiersza, opiekun prowadzący.
Karta zgłoszenia jest integralną częścią regulaminu. Wysłanie karty jest jednoznaczne z akceptacją jego warunków. Dom Kultury „Zacisze” -organizator eliminacji dzielnicowych, zastrzega sobie prawo do wykorzystywania nagrań video i zdjęć zarejestrowanych podczas 43.Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka do celów promocyjnych. Organizator umieści imiona i nazwiska zwycięzców na stronie internetowej www.zacisze.waw.pl ,natomiast protokół z eliminacji przekaże do Mazowieckiego Instytutu Kultury – organizatora finału Konkursu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w regulaminie konkursu. *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy