Ankieta
Pytania do małżonków formujących się w DK

Pochwalony Jezus Chrystus, drodzy Małżonkowie w tym roku Kościół za natchnieniem Ducha Świętego w sposób szczególny zajmuje się młodzieżą, właśnie rozpoczął się Synod Biskupów poświęcony tematowi "Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania”. Również w Ruchu rozważamy w tym roku temat "Młodzi w Kościele". Ponieważ Małżeństwa z Domowego Kościoła mogą odegrać bardzo dużą rolę w powstawaniu małych grup formacyjnych dzieci Bożych i młodzieży, dlatego chciałbym Was prosić o wypełnienie ankiety, której pytania dotyczą właśnie tych zagadnień. Z góry dziękuje za poświęcony czas :) ks. Radosław Rotman

Czy Wasze dzieci/dziecko przynależą/y do wspólnoty oazowej dziecięcej/ młodzieżowej/ studenckiej? Prosimy o uszczegółowienie: np.; 1 dziecko ma lat 12 - nie należy i nigdy nie przynależało do oazy, 2 dziecko ma lat 15 - przynależało, ale już nie uczestniczy w spotkaniach, 3 dziecko ma lat 18 - przynależy do oazy młodzieżowej
Your answer
Jeśli Wasze dzieci/dziecko przynależą/y do oazy, to dlaczego (prosimy o podanie Waszej opinii, bo dzieci będą wyrażały opinię w formularzu skierowanym do nich)
Your answer
Jeśli Wasze dzieci/dziecko nie przynależą/y do oazy, to dlaczego? (bardzo prosimy o Wasze zdanie i wyczerpującą odpowiedź)
Your answer
Czy chcecie, aby Wasze dzieci/dziecko należały/o do oazy dziecięcej/młodzieżowej? Jeśli tak, to dlaczego? Jeśli nie, to dlaczego?
Your answer
Co Wam się podoba we wspólnotach oazowych dziecięcych/młodzieżowych? (prosimy o subiektywne spostrzeżenia)
Your answer
Według Waszych obserwacji - czego brakuje wspólnotom oazowym dziecięcym/młodzieżowym? (prosimy o subiektywne spostrzeżenia i podawanie ich w kolejności od najistotniejszych do najmniej ważnych)
Your answer
Czy uważacie, że członkowie Domowego Kościoła mogą w jakiś dziedzinach pomóc wspólnotom młodzieżowym / Dzieci Bożych? Jeśli tak, to prosimy o podanie pomysłów.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service