Noorte ankeet, 7-12 a.
1. Kas Sa oled käinud 2016/2017 aastal mõnes ringis (näiteks laulu-, tantsu, näite-, loodus võikunstiringis) või sporditrennis, noortekeskuses, noorteüritusel, laagris või osalenud mõnenoorteorganisatsiooni tegevuses?
2. Millistes huviringides või huvikoolides Sa käid?
3. Kas Sa oled osalenud 2016/2017 aastal Anija Valla noorteüritustel, nt Noorte nädal, Kehra Päeva noorteala, Filmiõhtud jne ?
4. Kas Sa oled käinud 2016/2017 aastal mõnes laste- või noortelaagris?
5. Kas Sa oled käinud 2016/2017 aastal Kehra noortekeskuses ja/või Alavere noortekeskuses ?
6. Anija vallas on lastel võimalik kuuluda mitmesse noorteorganisatsiooni või –ühingusse, kus võetakse koos ette põnevaid asju ja leitakse uusi sõpru. Kas Sa tead mõnda noorteühendust või noorteorganisatsiooni? Kui tead, siis palun kirjuta selle nimi ja millega nad tegelevad.
Your answer
Ei tea ühtegi Anija valla noorteorganisatsiooni või -ühingut.
7. Kas Sa oled 2016/2017 aastal osalenud mõne noorteorganisatsiooni korraldatud üritusel?
8. Kas Anija vallas on mõni Sinu vanustele lastele mõeldud koht (nt huvikool, noortekeskus, spordiklubi, noortekeskus jne), kus Sa ei saa käia, kuna see on siis kinni, kui tahaksid sinna minna? Jah, palun nimeta koht......................
Your answer
8a. Ei ole
9. Kas Anija vallas on mõni Sinu vanustele lastele mõeldud koht (nt huvikool, noortekeskus, spordiklubi jne), kus Sa ei saa käia, kuna see on liiga kaugel või halva koha peal? Jah, palun nimeta koht
Your answer
9a. Ei ole
10. Kas Sa oled rahul huvikoolides, ringides, trennides ja avatud noortekeskustes kasutatavate vahenditega nagu näiteks pillid, noodid, spordivahendid, joonistamisvahendid, arvutid jne
10a. Kui vastasid "Ei ole rahul", siis palun selgita siin, miks sa ei ole rahul.
Your answer
11. Kui Sa oled vajanud abi huviringi valikul, sõpradega suhtlemisel või mõnel muul teemal, kas Sa oled saanud abi õpetajatelt, treeneritelt, juhendajatelt, huvijuhilt psühholoogilt või mõnelt teiselt noorsootöötajalt?
12. Kui Sa oled tahtnud midagi teada saada, kas Sa oled alati saanud oma küsimustele vastused (juhendajalt, treenerilt, internetist, vms)?
12a. Kui sa vastasid "Mitte kunagi", siis palun selgita, mille kohta sa ei ole infot saanud.
Your answer
13. Kas Sa oled:
14. Kui vana Sa oled?
15. Millises Anija valla piirkonnas Sa elad?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms