Formularz kontaktowy do projektu PRZYSTAŃ
Pandemia COVID-19 całkowicie zmieniła otaczającą nas rzeczywistość. Nie tylko rzadziej wychodzimy z domu, spotykamy naszych bliskich, ale też obawiamy się o nasze zdrowie, bezpieczeństwo czy sytuację zawodową.
Tego ostatniego właśnie dotyczy ten projekt – badania naukowe potwierdzają, że w ciągu ostatnich miesięcy częściej odczuwamy lęk, stres czy smutek oraz obawiamy się o naszą przyszłość, dlatego dzięki PRZYSTANI chcemy Wam udzielać wsparcia psychologicznego w związku ze zmianą sytuacji zawodowej i pogorszeniem zdrowia psychicznego spowodowanymi pandemią COVID-19.
Wsparcia będziemy udzielać ONLINE w trzech wariantach: doraźnym, pogłębionym lub psychoterapii. Po wypełnieniu formularza będziemy mogli się z Tobą skontaktować :)

Projekt „PRZYSTAŃ” realizowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach oferty realizacji zadania publicznego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Więcej informacji na stronie: http://www.faz.org.pl
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Adres e-mail *
Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności: *
Komentarze, dodatkowe informacje
Deklaruję chęć udziału w Projekcie „PRZYSTAŃ” i tym samym oświadczam, że *
Oświadczam, że *
Przyjmuję do wiadomości, że: 1) administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Aktywności Zawodowej, z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 103 pok. 4.01.e, 80-244 Gdańsk, zgłoszona do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000314083, kontakt w sprawie danych osobowych: biuro@faz.org.pl, 2) moje dane będą przetwarzane przez administratora wyłącznie w celu udzielania mi wsparcia, realizacji, ewaluacji, kontroli, monitoringu i sprawozdawczości projektu „PRZYSTAŃ” przez okres 5 lat, 3) moje dane osobowe nie będą udostępniane żadnym innym podmiotom poza Fundacją Aktywności Zawodowej, która realizuje projekt oraz Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, który finansuje projekt, nie będą również przetwarzane w sposób zautomatyzowany. 4) podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udzielenia wsparcia w ramach projektu, 5) mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, jak również usunięcia – w zakresie nieograniczonym prawnymi obowiązkami administratora, 6) przysługuje mi prawo wniesienia skargi na sposób przetwarzania danych do Biura Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, telefon: 22 8607086. *
Skąd dowiedziałeś/aś się projekcie / Fundacj?
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy