РОСІЙСЬКИЙ НЕОІМПЕРАЛІЗМ: ВИТОКИ, ГЕНЕЗИС І НАСЛІДКИ ДЛЯ КРАЇН ПІВДЕННО-СХІДНОЇ ЄВРОПИ

Міжнародна конференція "Російський неоімперіалізм: Витоки, генезис і наслідки для країн Південно-Східної Європи" буде проведена в Одесі 18 червня 2018 року з 09:30 до 17.00.

Конференція, присвячена питанням деструктивної політики Росії у регіоні Південно-Східної Європи, її витоків, природи та загроз, а також можливих шляхів протидії та нейтралізації наслідків, відбудеться за участі представників провідних аналітичних центрів України, Молдови, країн Кавказького і Балканського регіонів, дипмісій іноземних країн, МЗС України, Військово-морських сил ЗС України, українських фахівців, які опікуються питаннями безпеки та міжнародних відносин, представників ЗМІ.

У ході дискусії будуть обговорені російська гібридна політика щодо країн Південно-Східної Європи, її вплив на процеси європейської інтеграції, наслідки та потенційні загрози, існуючі та заморожені конфлікти у регіоні, шляхи протидії російському неоімперіалізму та посилення співпраці між країнами регіону у цьому контексті.

Захід відбудеться за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні у партнерстві з Центром глобалістики «Стратегія ХХІ».

Місце – Конференц-зала готелю «Брістоль», м.Одеса, вул. Пушкінська 15.
Початок реєстрації – о 09.30 18 червня 2018р.

Для участі у події, будь ласка, до 13 червня 2018 року заповніть цю анкету за посиланням та дочекайтеся підтвердження від організаторів.

Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Організація *
Your answer
Посада в організації *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Телефон *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service