Jak sprawdzić, CO JEDZĄ DZIECI w żłobkach, przedszkolach, szkołach w Słupsku?
Jakie pytania przychodzą Ci do głowy kiedy myślisz o żywieniu w żłobkach, przedszkolach i szkołach? Co chciałbyś wiedzieć na temat żywienia swojego dziecka? Czy jedzenie w placówkach w Słupsku to dobra żywność?

Możesz to sprawdzić i mieć na to wpływ! Przyjdź na WARSZTATY!
→ Porozmawiamy o rozwiązaniach na dobrą żywność w słupskich placówkach.
→ Zaprojektujemy narzędzie internetowe, które ułatwi dostęp i wymianę informacji o dobrym żywieniu.

25 maja, godz. 10:00 (do godz. 15:00), Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej, ul. Niedziałkowkiego 6.

Zapewniamy kawę, herbatę, lunch oraz opiekę dla dzieci uczestniczek i uczestników spotkania.

* Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.), wypełniając formularz zgłoszeniowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji projektu „Tworząc interfejsy: budując kompetencje dla zintegrowanego zarządzania danymi w obszarach funkcjonowania miasta w zakresie żywność–energia–woda” . Administratorem danych osobowych jest Fundacja Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, z siedzibą w Toruniu, ul. św. Katarzyny 3/5. Dane przetwarzane są wyłącznie dla celów projektowych i nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Czy jest Pan/i rodzicem/opiekunem dziecka uczęszczającego do którejś ze słupskich placówek edukacyjnych lub opiekuńczo-wychowawczych? Można wskazać kilka odpowiedzi. *
Required
Czy podczas warsztatów potrzebuje Pan/i opieki nad dzieckiem? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy