Baza działek i innych schronień
Kochani!

Mimo pandemii nie rezygnujemy z formacji wakacyjnej!

Gałąź Młodzieżowa Ruchu Światło - Życie Archidiecezji Warszawskiej proponuje pięciodniowe rekolekcje organizowane przez wspólnoty działające w naszej diecezji we współpracy z Diakonią Deuterokatechumenatu.

Chcemy wspomóc grupy wyjazdowe bazą mniej lub bardziej zacisznych miejsc, w których można by spędzić 5 dni. Takimi miejscami mogą być małe domy rekolekcyjne jak również prywatne domki i działki, na których można postawić kilka namiotów.

Jeśli dysponujesz miejscem, które możesz udostępnić za opłatą lub znasz miejsce, które nadaje się do przeprowadzenia takich krótkich rekolekcji prosimy o zgłoszenie tych miejsc poprzez wypełnienie tej ankiety.

Dziękujemy,
Diakonia "Planu B"
Email address *
Twoje imię i nazwisko (opcjonalnie)
Twój numer telefonu (opcjonalnie)
Oferujesz swoje własne miejsce, czy polecasz cudze? *
Jakie miejsce zgłaszasz? *
Required
Gdzie znajduje się miejsce? (województwo, adres) *
Ile osób może pomieścić to miejsce? (warto wyszczególnić miejsca na łóżkach / materacach / w namiotach) *
Kontakt do miejsca lub osoby odpowiedzialnej za rezerwację (telefon, e-mail, adres strony internetowej...?) *
Koszt pobytu: *
Inne informacje: dostęp do mediów, wady i zalety miejsca, w tym te istotne dla animatora (np. obiekt na wyłączność) *
Jak daleko znajduje się najbliższy kościół? (Najchętniej wartość w kilometrach, ale odpowiedź blisko, czy daleko również będzie dobra) *
Czy są jakieś preferowane terminy w których miejsce mogłoby być udostępnione (np. tylko pierwszy tydzień sierpnia, cały lipiec, do uzgodnienia...? )
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sekcję Diecezjalną Stowarzyszenia „Diakonia Ruchu Światło-Życie” (archidiecezji warszawskiej), z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Grójeckiej 38, 02-314 Warszawa (dalej: „Administrator”), moich danych osobowych, opisanych w KLAUZULI INFORMACYJNEJ (https://tiny.pl/tkn9x) dotyczącej przetwarzania danych osobowych w Ruchu Światło-Życie w celu: organizacji rekolekcji w wakacje 2020. Wyrażam zgodę na kontakt ze strony Administratora przy wykorzystaniu telefonu lub poczty elektronicznej oraz na przekazanie mojego numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej animatorom, którzy chcą skorzystać z miejsca, które zgłosiłem. * *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy