Анкета реєстрації на вебінар "Міжнародне волонтерство"
Чудова нагода дізнатися як подорожувати з користю для себе та інших, стати частиною позитивних змін у світі, знайти однодумців та отримати міжкультурний досвід.

Будемо говорити про:
- Більше 10 доступних міжнародних програм (волонтерські табори, молодіжні обміни, професійне волонтерство і т.д.), де зазвичай покривається проживання та харчування,
- Наш практичний досвід та життєві волонтерські лайфхаки;
- Як правильно писати мотиваційні листи на подібні програми.

Коли? 10 серпня в 19.00 (тривалість – 60-80 хвилин)
Для кого? Усіх бажаючих мешканців наступних міст/районних центрів - Бахмут, Покровськ, Новогродівка, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Слов’янськ.

За дві години до вебінару на ел. скриньку буде вислане посилання на трансляцію.

Ведуча – Сюзанна Кецмур, громадська діячка, учасниця більше 15 міжнародних програм з неформальної освіти, координаторка та співзасновниця Школи Волонтерів №612 (м.Запоріжжя) та Молодіжного ресурсного центру "Розкрий себе".

Проект "Школа Волонтерів № 612" є платформою для покращення взаємодії волонтерів/активістів та неприбуткових організацій/соц. ініціатив, а також надає знання та навички через неформальну освіту для особистісного розвитку волонтерів/активістів та допомагає організаціям компетентніше розвивати волонтерські програми через локальні та міжнародні ініціативи.

Захід проводиться в рамках української ініціативи (UCBI II) при фінансовій підтримці Агентства США по міжнародному розвитку (USAID).

Номер для довідок: 066 959 20 44, 096 636 45 74

Місто *
Your answer
ПІБ *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Телефон *
Your answer
Вік
Your answer
Стать
Your answer
Рід діяльності
Your answer
Як Ви дізналися про даний захід? (надайте відповідь якомога детальніше, якщо це група в соц. мережі, вкажіть, будь ласка, яка саме група і т.п) *
Your answer
Чи є у Вас досвід у волонтерстві та/або соціальному активізмі? *
Your answer
Чому Вас зацікавив даний захід? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service