Реєстрація на участь у тренінгах з працевлаштування або започаткування власної справи
Шукати роботу або розпочинати свою справу – складно. Особливо складно, коли ви були вимушені покинути свій дім, або пережили жахи війни. Але життя триває, і необхідно встигати за ним. І якщо ви знаходитесь у пошуку робочого місця, або хочете відкрити бізнес, але не знаєте як – ми допоможемо вам у цьому.
Якщо ви – внутрішньо переміщена особа , ветеран АТО/ООС, або є членом такої родини - ми пропонуємо вам можливість безкоштовно отримати знання щодо:
- Пошуку роботи з гідними умовами;
- Відкриття власної прибуткової справи.
Для тих, хто хоче працевлаштуватись запущено серію тренінгів, що проводять професійні рекрутери. Вони навчать вас стратегії пошуку роботи, прийомам на співбесідах, та дадуть корисні контакти.
Для тих же, хто хоче займатись бізнесом розроблено серію тренінгів щодо бізнес-планування, основ ведення справи, звітності та оподаткування. У якості викладачів виступають успішні підприємці.
Мешканці приймаючої громади (м.Миколаїв), які не є ВПО, ветеранами АТО/ООС або членами їх родин також можуть взяти участь у тренінгах на умовах визначених субпроєктом.
Тренінги є безкоштовними для всіх без винятку учасників.
За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: +38063 230 70 75, або на електронну адресу: mk.rfpp@gmail.com

Субпроєкт «Нові можливості адаптації внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО у громаду м. Миколаєва» реалізується в рамках проекту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» ФДРМ Грант № TF0А3307 від 20 вересня 2016 року за кошти Гранту, що надаються Україні від Міжнародного банку реконструкції та розвитку/Міжнародної асоціації розвитку (Світовий банк), Проєкт реалізується Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Імплементатором суброєкту є департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Партнером заходу субпроєкту є департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Прізвище *
Ім'я *
До якої категорії учасників ви відноситесь? *
Мобільний телефон *
Електронна пошта *
Що саме вас цікавить: *
(Якщо вас цікавить тренінг з власної справи) Чи є у вас власна бізнес-ідея? Опишіть її декількома реченнями
Чи згодні ви на обробку ваших персональних даних? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy