Objednávka vyřazených knih
Z nabídkových seznamů si vyberte požadované knihy a překopírujte je do tohoto formuláře. Pole pro seznam knih je limitováno na 2000 znaků.

Objednávka je závazná.

Cena za kus je 10,- Kč. Platba bude probíhat při převzetí knih, v hotovosti nebo kartou.

Knihy bude možné vyzvednout pouze osobně, nejdříve po otevření knihovny pro veřejnost. Pokyn k vyzvednutí vám zašleme na uvedený e-mail.

Aktualizace nabídkových seznamů neprobíhá plně online. Je možné, že si jiný zájemce vybral těsně před vámi stejnou knihu, a z vaší objednávky tak nebudou k dispozici všechny požadované tituly. Informace o nevyřízených titulech nezasíláme.
Email address *
Vaše jméno *
Vaše příjmení *
Objednávané knihy *
Sem zkopírujte vybrané knihy z nabídkových seznamů. Kopírujte vždy celý řádek, oddělte enterem. Můžete uvádět knihy ze všech nabídkových seznamů dohromady.
Poznámka
Vaše další sdělení pro nás.
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Uděluji tímto souhlas Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín, která je správcem údajů, aby v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 (GDPR) a dalšími platnými právními předpisy zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem evidence prodeje vyřazených knih. Osobní údaje nebudou poskytnuty jiným osobám a budou zlikvidovány po vyřízení objednávky.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy