Bylinkové sirupy z Bilerbinu
Bylinky od pradávna sloužily k léčbě různých zdravotních obtíží nebo k podpoře imunity.
Naše sirupy připravujeme z čerstvých bylin, které si pěstujeme a sbíráme v čisté přírodě podhůří Orlických hor. Sirupy jsou vhodné pro přípravu domácích limonád nebo po zalití horkou vodou k přípravě lahodných teplých nápojů.

V případě zájmu prosím zapište počet kusů lahví sirupu.

DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ V NASTALÝCH ČASECH. Helena, Martin z Bilerbinu.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
..co nabízíme :-)
e-mailová adresa *
telefon *
Cena 0,5l lahve 135 Kč s DPH (při osobním odběru 120 Kč :-)) Prosíme, vyberte možnost doručení a úhrady. *
Required
Pokud jste vybrali kurýrem, zadejte jméno..
..a adresu.
ZÁZVOROVÝ SIRUP 0,5l   -   zázvor posiluje imunitu, pomáhá s trávením, astmatem. Zmírňuje nevolnost a bolest, působí proti bakteriím a zánětům.
TYMIÁNOVÝ SIRUP 0,5l   -   tymián stimuluje krevní oběh a produkci bílých krvinek. Působí protizánětlivě, pomáhá při nadýmání a infekcích močových cest. Mírní kašel a bolest v krku.
ŠÍPKOVÝ SIRUP 0,5l   -   plod růže šípkové posiluje imunitu, působí preventivně proti nachlazení a infekcím. Pomáhá při zánětech močového ústrojí či při ledvinových a močových kamenech nebo jen jako prevence těchto onemocnění.
ŠALVĚJOVÝ SIRUP 0,5l   -   šalvěj podporuje správnou činnost nervů, očí, žláz. Působí protizánětlivě, baktericidně. Má blahodárný účinek na mozek, zlepšuje smysly a paměť a koncentraci.
RAKYTNÍKOVÝ SIRUP 0,5l   -   plod rakytníku posiluje imunitu, pomáhá játrům, plicím. Čistí organismus, rozpouští hleny a zlepšuje krevní oběh, krvetvorbu.
PAMPELIŠKOVÝ SIRUP 0,5l   -  pampeliška posiluje funkci jater, ledvin a žlučníku. Stimuluje látkovou výměnu a působí na správné zažívání.
MEDUŇKOVÝ SIRUP 0,5l   -  meduňka uklidňuje organismus, snižuje stres, uvolňuje pocity úzkosti. Působí na dobré trávení, zažívání a protikřečově. Pomáhá správné srdeční činnosti.
MÁTOVÝ SIRUP 0,5l   -   máta pomáhá při nachlazení, kašli a při bolestech hlavy. Podporuje trávení, zklidňuje podrážděné zažívací ústrojí a mírní nadýmání.
MATEŘÍDOUŠKOVÝ SIRUP 0,5l   -   mateřídouška pomáhá při chřipce, kašli, astmatu a chudokrevnosti. Posiluje srdeční činnost a čistí důležité vnitřní orgány. - DOČASNĚ VYPRODÁNO
LEVANDULOVÝ SIRUP 0,5l   -   levandule pomáhá proti stresům a depresím. Zklidňuje a uvolňuje tělo, snižuje krevní tlak.
KOPŘIVOVÝ SIRUP 0,5l   -   kopřiva pomáhá při zánětech močových cest a proti otokům. Má lehké antibiotické účinky a čistí krev.
DÝŇOVÝ SIRUP 0,5l   -   dýně posiluje imunitu a přispívá k normální funkci močových cest, prostaty.
DOBROMYSLOVÝ SIRUP 0,5l   -   dobromysl má dezinfekční účinky a uvolňuje křeče. Pomáhá pro celkové zklidnění.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy