11.05.2019 Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa SBS SALWA
Stowarzyszenie Bractwo Strzeleckie SALWA z siedzibą w Wołominie, przy ul. Korsaka 4, NIP 125-10-53-738, REGON 016246444, wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000169116, jako administrator danych osobowych, informuje osoby zgłaszające się do udziału w zawodach o prawnych i formalnych wymogach dotyczących danych osobowych:
• Podanie danych osobowych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, ale niezbędne w celu dopuszczenia do udziału w zawodach.
Odmowa podania danych osobowych lub odmowa wyrażenia zgody na ich przetwarzanie, będzie skutkowała brakiem możliwości udziału w zawodach.
• Każda osoba wypełniająca formularz zgłoszeniowy, lub udostępniająca swoje dane osobowe w procesie rejestracji ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
• Podane dane będą przetwarzane na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych
• Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia czynności związanych z udziałem w zawodach i opublikowane w formie komunikatu końcowego na ogólnodostępnej stronie internetowej www.salwa.pl, oraz przekazane w formie elektronicznej do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, zgodnie z wymogami i regulaminami Związku
• Każda osoba biorąca udział w zawodach ma prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
• Startujący wyraża zgodę na wykorzystanie jego wizerunku w celu dokumentacji fotograficznej i filmowej zawodów.
Email address *
Nazwisko i Imię *
Your answer
Klub i miasto *
Młodzież z Liceum PUL, OHP, OT, SR wpisuje jako klub nazwę szkoły lub organizacji. Osoby nie będące członkami klubów strzeleckich wpisują "Niezrzeszony"
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy