Přihláška na kroužky Ateliéru Pellé
Kroužky nabízené galerií jsou součástí celoročního fungování Ateliéru Pellé. Tradičně otevíráme Nedělní školu umění hrou, která je určena pro všechny zvídavé děti i malé umělce a kroužek ULTRAFUN, kde se děti seznámí se základy animace. Od listopadu do února se navíc můžete těšit na propojení kroužků s výstavou známé režisérky a umělkyně Galiny Miklínové!


NEDĚLNÍ ŠKOLA UMĚNÍ HROU S JANEM KROUTILEM

Nedělní škola umění hrou představí dětem od 6 do 12 let výjimečné osobnosti české umělecké scény. Děti se seznámí s tvorbou sochaře Jana Koblasy, který měl v prostorách galerie svůj ateliér a s dalšími umělci jeho generace! Pod vedením výtvarného pedagoga Jana Kroutila v sobě děti naleznou odvahu výtvarně se projevovat a spolupracovat. Lekce jsou koncipovány jako zážitkové vzdělávání, při kterém jde o rozvíjení tvůrčích postupů a aktivního jednání samotného dítěte.

| V prvním pololetí probíhá kroužek od 13.9.2020 do 31.1.2021 vždy jednou za 14 dní v čase od 15 do 17 hodin | Cena 1350 Kč/10 lekcí | Jednorázový vstup při volné kapacitě kroužku 150 Kč |

ULTRAFUN s Lichožrouty Galiny Miklínové

Filmová řeč je jazyk jako každý jiný! Česká animace má mnoho krásných filmů a šikovných režisérů, Galina Miklínová je jedním z nich a my se od ní zkusíme něco naučit. V kroužku ULTRAFUN se ponoříte nejen do základů klasické podkamerové animace, ale zjistíte také, co to obnáší stvořit film jako takový, jaké výtvarné techniky použít nebo objevit, jak se naučit lidem vyprávět svůj příběh skrze film a v neposlední řadě, jak si užít práci v týmu neboli filmovém štábu.

| Kroužek probíhá každou středu od 7.10.2020 do 16.12.2020 v čase od 15 do 17 hodin | Cena 3500 Kč/10 lekcí |

OTEVŘENÁ TVŮRČÍ DÍLNA PRO ZÁJEMCE O KROUŽKY

Zaujaly vás připravované kroužky Ateliéru Pellé nebo se chcete dozvědět více o jeho fungování? Zveme všechny děti, rodiče i pedagogy k návštěvě Ateliéru Pellé. Přijďte si vyzkoušet, co děti v průběhu školního roku čeká a informujte se, jaká je naše programová nabídka!

Představí se tým Ateliéru Pellé složený z výjimečných lektorů a výtvarných pedagogů. Budete se moci zúčastnit ukázkové tvůrčí aktivity ke kroužku Nedělní škola umění hrou s Janem Kroutilem a zkušená animátorka UTRAFUNU Magda Kvasničková vám ukáže, jak se pracuje s fóliemi zvanými ultrafány, po kterých je jejich animační sdružení pojmenováno!

| Termín konání 6.9.2020 v čase od 15 do 17 hodin | Určeno dětem, rodičům a pedagogům | Vstup zdarma |


Kontakt
Kateřina Chabičová
Koordinátorka edukačních programů
Pelléova 10, 160 00 Praha 6
+420 739 006 570
dilny@villapelle.cz
www.villapelle.cz

DALŠÍ INFORMACE
Platbu kurzovného prosíme uhradit nejpozději v den konání první lekce kroužku na pokladně galerie Villa Pellé.
Při platbě prosíme také vyplnit papírovou verzi přihlášky.
Pro dotazy nás kontaktujte na emailu dilny@villapelle.cz nebo na telefonu 739 006 570.
Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PORTE z.s.. Report Abuse