Přijď si vyzkoušet trénink a staň se sparťankou!

Chceš hrát za jeden z nejlepších pražských fotbalových týmů v republice? Chceš si splnit sen a zahrát si v dospělosti ligu mistryň nebo reprezentovat Českou republiku ve fotbale? Pak přijď na náš nábor. Hledáme talentované fotbalistky ročníků 2005 až 2015, které mají chuť hrát fotbal.

Stačí jen dorazit do Satalic 8. 12. 2019 od 12:45-16:00, zde bude probíhat trénink pod vedením zkušených trenérů a hráček A týmu. Pro všechny zúčastněné dívky bude na konci připravena malá odměna.
Nábor je určen nejen pro nejmenší dívky, které mají zájem začít hrát fotbal, ale také pro dívky, které fotbal již hrají v chlapeckých klubech. Zájemkyně se seznámí se zázemím tréninkového centra AC Sparta Praha a s trenéry mládeže. Potkají se také s ženami A týmu AC Sparta Praha. Každá fotbalistka od nás dostane drobné suvenýry.

Kdy
Nábor proběhne 8. 12. 2019 od 12:45-16:00 hodin v Tréninkovém centru v Satalicích. Trénink proběhne na umělé trávě v nafukovací hale.

Kde
V tréninkovém Sportareál Satalice.
Pro dopravu pomocí MHD využijte zastávku Sportareál Satalice, tréninkové centrum najdete na adrese U Arborky 397, 100 00 Praha-Satalice
Parkování je možné v areálu.

Co s sebou
I přes to, že trénink proběhne v nafukovací hale, doporučujeme si vzít teplé oblečení. Stačí sportovní obuv, oblečení a lahev s pitím, o vše ostatní se postaráme.

Organizace
Příchozí děti budou rozděleny podle věku a dovedností do jednotlivých skupinek. Každé skupince se bude individuálně věnovat jeden z trenérů.
Pokud máte zájem o bližší informace, obraťte se na trenérku Evu Haniakovou na tel. + 420 602 964 768.

Email address *
Jméno a Příjmení hráčky *
Your answer
Ročník narození
Telefon na rodiče *
Your answer
Současný klub *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy