Śląski Bibliolab 2021 - rejestracja
Tegoroczne BiblioLABy przebiegają pod hasłem "Równowaga w rzeczywistości hybrydowej". Zjazd śląski odbędzie się 14 października w Bibliotece Śląskiej w Katowicach (pl. Rady Europy 1)

Do udziału zapraszamy osoby pracujące we wszystkich typach bibliotek – publicznych,
akademickich, pedagogicznych, szkolnych – w województwie śląskim. Uczestnictwo w wydarzeniu
jest całkowicie darmowe. O zakwalifikowaniu się na warsztaty zadecydują organizatorzy na
podstawie odpowiedzi na pytanie zawarte w ankiecie zgłoszeniowej.

Rejestracja rozpocznie się 27 września o godz. 11.00. Uczestnicy wezmą udział w dwóch
warsztatach, opisanych poniżej.

UWAGA! Ze względów bezpieczeństwa prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja rąk itd.). Nie możemy też zaproponować cateringu, dlatego prosimy o zabranie ze sobą własnej wody i ewentualnie przekąsek.

Śląski BiblioLAB jest częścią projektu “BiblioLABy 2021 - równowaga w rzeczywistości hybrydowej”, który potrwa od 11 do 15 października 2021. Oprócz warsztatów stacjonarnych realizowanych w siedmiu województwach, odbęda się dwa wspólne wydarzenia online, nie wymagające wcześniejszej rejestracji:

11 października wykład otwierający projekt "Biblioteka w rzeczywistości VUCA", który poprowadzi Bartosz Sobotka
15 października debata podsumowująca projekt z udziałem pracowników bibliotek z Wielkiej Brytanii i Kanady.
Organizatorem BiblioLABów 2021 jest stowarzyszenie LABiB.

Partnerami śląskiego BiblioLABu jest Biblioteka Śląska, Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu.

Dofinansowano ze środków Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nazwisko *
Imię *
e-mail kontaktowy *
nazwa biblioteki *
rodzaj biblioteki *
stanowisko *
Required
Dlaczego chcesz wziąć udział w Śląskim BiblioLABie 2021? *
W trybie Rozporządzenia RODO (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 04.05.2016 r.) informujemy iż: Administratorem danych osobowych jest stowarzyszenie LABIB z siedzibą przy ul. Świętojańskiej 141-143, 81-404 Gdynia, tel. 58 622-73-55, email stowarzyszenielabib@gmail.com. Celem przetwarzania danych jest realizacja wydarzeń kulturalnych – art. 6 ust. 1 pkt. e) Rozporządzenia oraz dochodzenie ewentualnych roszczeń lub obrona przed roszczeniami z ww. umowy – art. 6 ust. 1 pkt. f) Rozporządzenia (dla ochrony takich interesów Administratora jak konieczność zachowania dbałości o mienie i dobre imię). Podanie danych osobowych uczestników jest konieczne do udziału w wydarzeniu. Dane osobowe uczestników wydarzeń będą przechowywane do zakończenia prac nad realizacją wydarzenia kulturalnego. Dane osobowe uczestników wydarzeń mogą być udostępnione innym osobom, w szczególności fundatorom nagród lub współorganizatorom wydarzenia albo w materiałach sprawozdawczych (m. in. na stronie internetowej organizatorów wydarzenia kulturalnego). Każdy ma prawo do: dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych prawo do jej cofnięcia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania osobowych (w zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora), przenoszenia danych osobowych, o ile spełnione są wymogi przewidziane przepisami, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zapoznałam się z informacją RODO *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy