REĢISTRĀCIJAS ANKETA  - Organizācijas stratēģijas izstrādes darbnīcai
Projekta  “Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!” ietvaros biedrība "SATEKA" izstrādā biedrības darbības attīstības stratēģiju. Lai līdzdarbotos stratēģijas izstrādes procesā tiek organizētas divas vienas dienas darbnīcas, kuras norisināsies biedrības "SATEKA" birojā - Ābeļu ielā 17, Gulbenē:

Pirmā darbnīca - 2022.gada 04.martā - "Vērtības. Vīzija. Virzība";
Otrā darbnīca - 2022.gada 25.martā - "Mērķi un uzdevumi. Rezultāti un monitorings".

Darbnīcas vadīs starptautiski pazīstami treneri -  Henric un Ieva Johanssoni (tiks nodrošināta arī tulkošana).

Darbnīcās aicinām piedalīties ikvienu interesentu, kurš vēlas iesaistīties ne tikai biedrības stratēģijas izstrādes procesā, bet arī darboties pie stratēģisku mērķu definēšanas savā vai savas organizācijas attīstībā.

Darbnīcas dalībnieki iegūs vērtīgu pieredzi savas izaugsmes attīstībā un mērķtiecīgā nākotnes vērtību noteikšanā un virzībā.

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību "SATEKA" var sazināties, rakstot e-pastu - sateka@sateka.lv vai zvanot +371 26330257 (birojs)!

Dalība darbnīcās ir iespējama ar sadarbspējīgu Covid19 sertifikātu, kurš apliecina, ka ir pabeigts pilns vakcinācijas kurss pret Covid19 vai pārslimots Covid19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

UZ TIKŠANOS DARBNĪCĀS!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Tālruņa numurs *
E-pasta adrese
PIEKRIŠANA *
APSTIPRINĀJUMS *
PALDIES PAR REĢISTRĀCIJU!
Norādītie personas dati tiks izmantoti tikai darbnīcu organizēšanai.
Aktivitāte norisinās projekta Nr. AIF/2021/IK/23 “Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!” ietvaros, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sateka. Report Abuse