Formularz zgłoszenia na szkolenie otwarte “KREATYWNOŚĆ - jak ją rozwijać?”
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu prowadzonym przez Akademię Umiejętności POZA SCHEMATEM należy uzupełnić poniższy formularz zgłoszenia online.

Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Państwem, aby potwierdzić Państwa uczestnictwo w wybranym wydarzeniu.

Aby wysłać zgłoszenie, proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone *.

Wypełnienie poniższego formularza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu szkoleń prowadzonych przez Akademię Umiejętności POZA SCHEMATEM. Pełna treść Regulaminu: https://docs.google.com/document/d/1H5drriGpuJulS7cxPNxjyMEfRkIfuFGaLcdCdeVAmT4/edit?usp=sharing . Niniejszy formularz zgłoszeniowy/umowa stanowi zgłoszenie udziału w szkoleniu i jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie.

DANE DOTYCZĄCE SZKOLENIA:

Tytuł szkolenia: KREATYWNOŚĆ - JAK JĄ ROZWIJAĆ?
Grupa docelowa: NAUCZYCIELE, EDUKATORZY;
Termin szkolenia: 27.02.2020 r. godz. 14.30-17.00;
Miasto, w którym odbywa się szkolenie: GRYBÓW;
Koszt uczestnictwa w szkoleniu (wysokość opłaty dla 1 osoby): 60 zł;
Liczebność grupy: do 15 osób;
Liczba miejsc ograniczona.


Szczegółowe informacje o szkoleniu: http://poza-schematem.edu.pl/aktualnosci/poza-schematem-nauczyciele/
Email address *
Dane osoby zgłaszającej
Imię i nazwisko: *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy: *
Your answer
Dane uczestników szkolenia
Imię i nazwisko 1. uczestnika: *
Your answer
Imię i nazwisko 2. uczestnika
Your answer
Imię i nazwisko 3. uczestnika
Your answer
Imię i nazwisko 4. uczestnika
Your answer
Imię i nazwisko 5. uczestnika
Your answer
Dane instytucji zgłaszającej (dane do faktury)
Nazwa firmy/instytucji:
Your answer
Adres siedziby firmy/instytucji:
Your answer
Telefon kontaktowy firmy/instytucji:
Your answer
Adres e-mail firmy/instytucji:
Your answer
NIP firmy/instytucji:
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademię Umiejętności POZA SCHEMATEM w celu: dokonania zgłoszenia na szkolenie, organizacji uczestnictwa w szkoleniu, przygotowania certyfikatu oraz realizacji czynności rozliczeniowych. Zgoda dotyczy danych osobowych zawartych w karcie zgłoszenia: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail. Wymienione dane osobowe będą przechowywane w formie umożliwiającej identyfikację osoby, której dane dotyczą, przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do wskazanych celów, w których dane te są przetwarzane. Zgodę można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest możliwe poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: aczyzycka@poza-schematem.edu.pl Brak wyrażenia zgody uniemożliwi realizację wskazanych w treści zgody celów (udział w szkoleniu). *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademię Umiejętności POZA SCHEMATEM w celu świadczenia usług drogą elektroniczną w zakresie działań marketingowych, polegających na cyklicznym wysyłaniu na wskazane w karcie zgłoszenia na szkolenie konto poczty elektronicznej informacji, dotyczących organizowanych szkoleń i dostępnych rabatów. Zgoda dotyczy adresu konta poczty elektronicznej. Wymienione dane osobowe będą przechowywane w formie umożliwiającej ich wykorzystanie we wskazanym celu, przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do realizacji wskazanego celu. Informacje marketingowe we wskazanym zakresie nie będą wysyłane częściej niż raz w miesiącu do czasu wycofania zgody. Zgodę można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest możliwe poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: aczyzycka@poza-schematem.edu.pl *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy