Maya Vakfı Arapça Konuşan Gönüllülerini Arıyor!

Arapça biliyor musun?

Maya Vakfı İstanbul Saha planında Sanat Terapisi Temelli aktivitelerimizde Arapça&Türkçe çeviri desteğiyle etkinliklerimizin yürütülmesinde bizlere destek olmak ister misin?

Maya Vakfı; 5-18 yaş aralığında çeşitli sebeplerle travmaya maruz kalmış çocuklara sanat terapisi temelli psikososyal destek hizmeti sunuyor.

Ruh Sağlığı ve Psikososyal Destek Hizmeti alanında çalışan bir kurum olarak gönüllülerle etki alanımızı genişletmeyi amaçlıyoruz. Aktif olan 181 gönüllümüz sayesinde şimdiye kadar birçok grup terapisi, aile ve okul eğitimleri yanı sıra farklı alanlarda psikososyal destek aktiviteleri gerçekleştirdik.

Yeni akademik dönemde ilköğretim okullarında bizlerle Arapça –Türkçe hikaye okuma, grup terapi seanslarına destek verme ve ailelere düzenlediğimiz bilgilendirme seanslarına destek verme konularında yardımcı olacak Arapça konuşan gönüllülere ihtiyaç duyuyoruz. Katılım sağlayacak olan gönüllülerden düzenli olarak her hafta bir gün bize ayırmasını ve 4 aylık program süresince düzenli katılım sağlamasını bekliyoruz. Gönüllülerin öğle yemekleri tarafımızdan karşılanacaktır.

Özellikle ihtiyacımız olan gün ve saatler;

Şubat – Haziran ayları arasında her Salı günü saat 10.00- 14.00 saatleri
Şubat – Haziran ayları arasında her Çarşamba günü saat 10.00 -14.00 saatleriNot: Programa haftalık düzenli katılım gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen adaylarla mail aracılığıyla detaylı bilgi 20 Ocak 2019 tarihinden itibaren paylaşılacaktır.

İlgili sorularınız için volunteer@mayavakfi.org adresine yazabilirsiniz.

Hep birlikte daha iyiye!

Maya Vakfı
Sözlü Arapça dil bilgisi seviyeniz *
Beginner / Başlangıç
Advance / İleri
Sözlü Türkçe dil bilgisi seviyeniz *
Beginner / Başlangıç
Advance / İleri
Sözlü İngilizce dil bilgisi seviyeniz *
Beginner / Başlangıç
Advance / İleri
Hangi gün uygunsunuz (seçtiğiniz günler için en az 3 ay devam zorunluluğu vardır) *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy