Formularz rekrutacyjny
Imię dziecka
Your answer
Nazwisko dziecka
Your answer
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Płeć
Miasto/dzielnica
Your answer
Preferowany termin rekrutacji
Imię rodzica/opiekuna prawnego
Your answer
Nazwisko rodzica/opiekuna prawnego
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Jakie sporty uprawiało dotychczas Twoje dziecko lub jaki rodzaj aktywności fizycznej preferuje?
Your answer
Inne (oprócz sportowych) zainteresowania Twojego dziecka
Your answer
Wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do utrzymania kontaktu z klientem (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833).
Oświadczam że moje dziecko nie posiada żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji do programu TENISOWY TALENT.
Wyrażam zgodę na fotografowanie i filmowanie dziecka w związku z realizacją programu Tenisowy Talent. Wyrażam zgodę na przechowywanie, używanie i dystrybucję materiałów zdjęciowych i filmowych przez organizatorów i partnerów projektu. Przyjmuję do wiadomości i potwierdzam, że robienie zdjęć i filmowanie dziecka jest bezpłatne i ma na celu promocję akcji i sportu wśród dzieci, a także zrzekam się wszelkich roszczeń o odszkodowanie i w odniesieniu do odpowiedzialności organizatorów i partnerów projektu.(zgodnie z Ustawą z dn. O4.02. 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83).
Oświadczam że jestem świadomy/a odpowiedzialności karnej za fałszywe zeznania wynikające z art. 233 k.k. (podanie nieprawdy lub zatajenie nieprawdy).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.