Co zlepšovat v oblasti sociálních služeb na území MAS Šumperský venkov
Vážení zástupci organizací, poskytujících sociální služby,

prostřednictvím tohoto dotazníku bychom vás rádi zapojili do zjišťování potřeb a požadavků na to, aby se vám v našem regionu* dobře fungovalo. Dotazníkem chceme zjistit nejen vaše konkrétní názory a pohled na rozvoj našeho regionu* v oblasti sociálních a komunitních aktivit, ale i vaše plánované/připravované projektové záměry - žádáme tedy zj. v této části o co nejkonkrétnější reakce.

Zajímá nás jak pohled organizací, které sídlí/provozují svou činnost v území MAS*, tak organizací, které sídlí v jiných obcích/městech, avšak jejich aktivity mají dopad na obce MAS* a jejich občany.

Výstupy dotazníkového šetření budou využity pro tvorbu SCLLD** MAS Šumperský venkov pro nové dotační období 2021-2027 s názvem: "Z lázní do lesů a hor, to je náš krásný region III", na základě které bude naše MAS na svém území přerozdělovat dotace v období od roku 2022.

Odpovídejte prosím nejpozději do 13. 11. 2020. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na telefonech či e-mailech uvedených na našich webových stránkách.

Děkujeme za spolupráci!
Kolektiv pracovníků MAS Šumperský venkov

Více informací o MAS: www.sumperskyvenkov.cz

* Obce, které spadají do území MAS Šumperský venkov:
Bludov, Dolní Studénky, Dlouhomilov, Hrabišín, Hraběšice, Libina, Loučná nad Desnou, Oskava, Nový Malín, Petrov nad Desnou, Rapotín, Rejchartice, Sobotín, Velké Losiny, Vernířovice, Vikýřovice.

** SCLLD - Strategie komunitně vedeného místního rozvoje
Název organizace *
Uveďte prosím vč. IČ
Kontaktní osoba *
Kontakt *
Telefon, e-mail
Typ organizace *
Čím se zabýváte? *
Poskytujete služby v režimu zákona o soc. službách? *
V jaké z obcí působíte? *
= místo, kde realizujete své aktivity a projekty (Příklad 1: Spolek ABC se sídlem v Šumperku pořádá např. příměstské tábory v obci Nový Malín -> vybere "Nový Malín". Příklad 2: Organizace XYZ se sídlem v Bludově pořádá různorodé aktivity v obcích Dolní Studénky, Libina, Sobotín, Rapotín -> vybere "Působíme ve více obcích..." a v dalším kroku rozepíše, které aktivity realizuje v které obci.)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy