Пријави се, и добивај го е-весникот на „Член 1“ во твојот инбокс.
Пријавете се со потполнување на овој формулар и добијте бесплатна претплата на е-весникот на „Член 1“. Со тоа ќе добивате информации за активностите на организацијата директно во Вашиот инбокс. Во кој било момент по вашата претплата за е-весникот ќе можете да се одјавите од претплатата со праќање на e-mail на article1institute@gmail.com или пак со кликање на линкот [unsubscribe] на дното на секој е-весник кој ќе го добиете од нас.
Вашето име: *
Your answer
Вашата e-mail адреса *
Your answer
Се согласувам моите лични податоци да бидат зачувани и искористени за да го добивам е-весникот. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.