ЗСУ захищають дітей, діти дякують малюнками!
З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей освітньо-культурний простір "Гончаренко центр" разом із розважальним центром "Portal Park" та соком "Радішка" запрошує діток із вимушено переміщених родин, які переїхали до Кропивницького, подякувати Збройним силам України, котрі боронять їхній світ, і намалювати їм малюнки. Організатори акції пропонують діткам віком від двох до п'ятнадцяти років намалювати вітальні листівки \ малюнки на тему "ЗСУ захищають дітей, діти дякують малюнками!" для тих чоловіків та жінок, хто служить у лавах Збройних Сил України. Як подяку за малюнки учасники та учасниці акції отримають сертифікати на безкоштовне відвідування від дитячо-розважального центру «PORTAL PARK», а також соки від ТМ "Радішка": Діти люблять, мами схвалюють! Батьки, родичі чи опікуни діток із вимушено переміщених родин, котрі мешкають у Кропивницькому, можуть заповнити анкету - https://7xro.short.gy/M7LLlD - і дочекатися запрошення з інформацією про те, куди можна буде 30-31 травня принести малюнки та, відповідно, отримати подарунки. Інформація надійде тим, хто зареєструється, у вигляді повідомлення на Вайбер. ЩОБ МИ МОГЛИ НАДІСЛАТИ ВАМ ЗАПРОШЕННЯ, прямо зараз !!! внесіть у свою телефонну книгу номер робочого телефону Гончаренко центру: 050-884-97-16. І реєструйте той номер, на якому у вас є Вайбер. Реєстрація на участь в акції буде припинена, коли організатори отримають заявки від родин на загальну кількість у 100 дітей.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше прізвище, ім‘я та по батькові, будь ласка *
Пишіть своє ім'я, не дитини - ми не збираємо дані про дітей відповідно до правил безпеки
Напишіть номер вашого телефону, на якому є Вайбер *
Прямо зараз внесіть у свою мобілку номер робочого телефону Гончаренко центру: 0508849716
Напишіть дату, місяць і рік вашого народження *
Тут ми запитуємо данні саме ДОРОСЛОЇ людини, ваші данні, а не ваших дітей
Скажіть, з якого міста\області ви переїхали до Кропивницького? *
Ця акція - для діток із числа вимушено переміщених родин
Напишіть, скільки дітей і якого віку маєте в родині *
Ця акція для діток віком від 2 до 15 років, бо вхід у «PORTAL PARK» для діток віком до двох років і так безкоштовний, а діток старших п'ятднадцяти років центр не приймає
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy