Maker Teens: Girl Power - zgłoszenie do programu
Maker Teens: Girl Power Warsaw to program realizowany przez Fundację Girls Code Fun razem z American Center Warsaw, dla młodzieży wieku 15-17. W ramach programu organizujemy dla dziewczyn w wieku 15-17 lat:
1. Kurs Maker Girls - czyli semestr zajęć cyfrowych
2. Mentoring - czyli wsparcie mentorskie dla uczestniczek

Zgłoś się do programu jeśli:
* jesteś dziewczyną w wieku 15-17 lat
* lubisz tworzyć, wymyślać i nie boisz się nowych wyzwań
* masz możliwość uczestniczenia w całym cyklu zajęć i lunchu inauguracyjnym

Podczas semestru zajęć ‘Maker Girls’, dziewczyny będą uczyły się podstaw programowania i elektroniki oraz tworzenia projektów technologicznych. W trakcie cyklu zajęć uczestniczki będą miały szansę poznać i korzystać ze wsparcia kobiet, które odniosły sukcesy w nowych technologiach. Mentorkami dla uczestniczek będą m.in. stypendystki prestiżowego programu Fullbrighta. Każda uczestniczka będzie miała szansę zbudowania relacji z własną mentorką.

Projekt jest całkowicie bezpłatny dla uczestniczek. Zapraszamy również dziewczyny, które nie mają żadnego doświadczenia z nowymi technologiami - nie musisz być mocna z nauk ścisłych, by dołączyć!

Harmonogram Programu 2018:
21 lutego - ogłoszenie wybranych uczestniczek;
4 marca - lunch inauguracyjny z mentorkami;
7 marca - start zajęć;
6 czerwca - zakończenie zajęć

Zajęcia będą odbywać się w środy o godz. 17.30-19.00 w Warszawie na Politechnice Warszawskiej.

Aplikacja krok-po-kroku:
1. Zapoznaj się z Regulaminem Programu: https://goo.gl/rPGqTF
2. Wypełnij poniższy formularz danych
3. Nakręć krótkie (2 minuty) video, w którym przedstawiasz się i opowiadasz jak Twoim zdaniem nowe technologie mogą zmienić świat za 20 lat. Nie musi to być profesjonalne video, może być z telefonu. Nie będziemy go publikować bez zgody opiekunów
LUB
Napisz list do siebie z przyszłości, w którym kierujesz do starszej wersji siebie słowa wsparcia, opisujesz jak wyobrażasz sobie przyszłość i o czym chciałabyś, żeby "Ty z przyszłości" pamiętała. List powinien mieć max. 1800 znaków i być zapisany w pliku tekstowym (.doc, .odt).
5. Prześlij video LUB list oraz wypełnioną zgodę opiekuna (sprawdź Regulamin Programu) na adres info@girlscodefun.pl, w temacie "[Imię i nazwisko] Maker Teens Zgłoszenie" lub pocztą tradycyjną na adres Girls Code Fun, Strych na Wróble, ul. Chmielna 73b m 14, 00-801 Warszawa.

Termin przesyłania zgłoszeń: do 18 lutego 2018
Ogłoszenia listy uczestniczek: 21 lutego 2018

W razie pytań prosimy o kontakt na info@girlscodefun.pl lub tel. 579644146


Untitled Title
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of GirlsCodeFun. Report Abuse - Terms of Service