Coaching Support Group 29.01.2014

Spotkanie Coaching Support Group 29.01.2014 (środa) godz. 18.00

Zaproszenie

Społecznościowa Grupa Wsparcia - Coaching Support Group - Białystok - Noble Manhattan Coaching Polska i INSTYTUT ROZWOJU BIZNESU
zapraszają na kolejne spotkanie naszej grupy,
które odbędzie się 29.01.2014 (środa) o godz. 18.00
w Pożegnaniu z Afryką,
Waryńskiego 4, Białystok

Plan spotkania:
17.45 - 18.00 rejestracja, przywitanie
18.00 - 18.15 rozpoczęcie, przedstawienie idei spotkań Coaching Support Group
18.15 - 19.00 Krzysztof Kundziewicz, Moje noworoczne postanowienia, czyli jak to jest ze skutecznością zmian.

Z czego wynikają potrzeby zmian, co nas motywuje, a co zniechęca? Jakie są nasze obawy? Czy stawiamy sobie zbyt ambitne cele, czy też może nie wymagamy od siebie za wiele? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas warsztatów poświęconych zmianom w naszym życiu. Zmianom, które towarzyszą nam codziennie, których może nawet nie zauważamy. Zmianom, na które musimy lub chcemy się zgodzić. Zmianom, na które absolutnie nie mamy ochoty. Odpowiemy sobie także na pytanie: Po co coś zmieniać, jeśli funkcjonuje dobrze?

Krzysztof Kundziewicz

Rodowity białostoczanin, który postanowił zmienić coś w swoim życiu. Zrezygnował z pracy na etacie, aby poświęcić się… nie, aby z wielką przyjemnością i zaangażowaniem oddać się pasji pracy nad rozwijaniem umiejętności i postawy drugiego człowieka. Wyjechał do Wrocławia, aby uzyskać certyfikat trenera biznesu w Szkole Trenerów MODERATOR. Zmienił pracę, zmienił skarpetki. Uważa, że każda zmiana w jego codziennych zajęciach daje nowe spojrzenie na szanse i zagrożenia, jakie szykuje nam los. Stara się być gotowym do zmian, którą to gotowość wymuszają na nas czasy nam współczesne.

19.00 - 19.50 po wykładzie praca w grupach warsztatowych, grupy do wyboru:
Master Mind - moderowana praca nad wybranym zagadnieniem spośród zgłoszonych przez uczestników. Spotkanie łączy formuły doradztwa, dzielenia się doświadczeniami i burzy mózgów.
Study buddy - spotkanie osób uczących się coachingu, zainteresowanych rozpoczęciem nauki i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności w tym obszarze.

19.50 - 20:00 zakończenie

Uwagi organizacyjne:

- O przyjęciu zgłoszenia i przypisaniu do udziału w ramach wybranej ścieżki decyduje kolejność nadesłania zgłoszenia.
- Organizacja indywidualnych sesji coachingowych jest zależna od zgłoszenia i obecności osób, które chcą zaoferować przeprowadzenie coachingu. Organizatorzy spotkania nie mają wpływu na obecność osoby, która deklarowała przeprowadzenie coachingu.

Serdecznie zapraszamy!


Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza na dole i zapisania się do grupy, w której chciałbyś uczestniczyć.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KONTAKT

W Białymstoku - Agnieszka Chmur-Klińska
Lider Coaching Support Group w Białymstoku
Noble Manhattan Coaching Polska
Kontakt: 508 633 446
E-mail: agnieszkachmur@yahoo.com

    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question