Záväzná prihláška - LingvaFest 2020
Toto je záväzná prihláška na rezervovanie výstavnej plochy na jazykovom festivale LingvaFest´2020, ktorý sa uskutoční v dňoch 16. a 17. septembra 2020 na Pedagogickej fakulte UKF v Nitre (viac info na www.lingvafest.sk). Po vyplnení prihášky Vám bude zaslaná faktúra na zaplatenie poplatku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že výstavná plocha bude pre Vás zarezervovaná až po zaplatení faktúry. Ak máte akékoľvek otázky, môžete sa na nás obrátiť na e-maili: petronelaspirkova@gmail.com .

Ďakujeme za vyplnenenie a tešíme sa na Vás!

Tím LingvaFest
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Názov spoločnosti alebo organizácie *
Adresa *
Zúčastnil som sa ako vystavovateľ na predošlom ročníku / ročníkoch LingvaFestu, preto si  nárokujem zľavu 20%. (Zľava platí pre prihlášky podané do 30.06.2020.)
Clear selection
Štatutárny zástupca firmy *
Kontaktná osoba *
Telefón *
IČO *
IČ DPH
Som *
Required
Veľkosť výstavnej plochy
V cene výstavnej plochy je stôl, stoličky, elektrika, wifi a uverejnenie loga na webovej stránke LingvaFestu ako aj na letákoch (v programe) festivalu. Pre občianske združenia platí zľava 50% z výstavnej plochy!
Mám záujem o vlastný program (prezentáciu komerčného produktu, ukážkovú hodinu) v prednáškovej miestnosti alebo jazykovej učebni
V cene je zahrnuté zaradenie do programu a uvedenie loga na webovej stránke LingvaFestu. (Ako hodina sa rozumie vyučovacia hodina s dĺžkou trvania 45 minút (aby bol následne čas na príchod nových účastníkov, prípravu nasledujúceho programu a pod. - všetky programy budú začínať celou hodinou: 10:00, 11:00 atď.)
Vlastný platený program mám záujem realizovať v tento deň:
Vystavenie letákov a materiálov
V prípade, že sa LingvaFestu nemôžete zúčastniť, máte možnosť zaslať nám letáky alebo materiály o vašej spoločnosti, ktoré vystavíme na viditeľnom a dostupnom mieste v zóne pre vystavovateľov.
Poznámka
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy