Реєстрація на публічну програму «Про дар» у Музеї історії міста Кам’янського
9 жовтня з 14:00 до 19:45 в Музеї історії міста Кам’янського відбудеться спеціальна  публічна програма «Про дар», яка є частиною виставки «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала».  

Публічна програма «Про дар» передбачає декілька заходів, спрямованих на переосмислення та перегляд існуючих стереотипних зв’язків з містом і має на меті за набором кліше роздивитися живих людей з їхніми проблемами та приватними історіями.

Показ відеороботи Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського «Охорона праці на Дніпропетровщині» (2018), створеної на основі компіляції відео із соцмереж працівників промислових підприємств Дніпропетровського регіону та мешканців прилеглих районів, оприявнює екологічну та гуманітарну кризу регіону. Обговорення з художниками після перегляду дає можливість прояснити межі відповідальності мистецтва й художника, їх (не)здатність вплинути на поточний стан речей.

Спільне читання та обговорення «Нарису про дар» французького етнолога та соціолога Марселя Мосса задає теоретичну рамку програмі у Кам’янському.

У співпраці з Національним центром Олександра Довженка (Київ) відбудеться показ фільму «11» Дзиґи Вертова (1928) з тематичним супроводом та коментарем від кінознавця Олександра Телюка. Документальна стрічка Вертова, вперше знята в Україні, присвячена одинадцятій річниці встановлення радянської влади і фокусується на досягненнях післяреволюційного періоду — активній фазі індустріалізації, коли були зведені Дніпровська ГЕС та інші промислові гіганти, що визначили характер, образ та майбутню долю багатьох українських міст, зокрема, і Дніпра, і Кам’янського.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ *
Контактний телефон *
Адреса електронної пошти
Я даю дозвіл на обробку персональних даних *
РОЗКЛАД АКТИВНОСТЕЙ
14:00—14:15 Збір гостей. Вступне слово

14:15—15:00 Показ фільму Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського «Охорона праці на Дніпропетровщині» та обговорення за участі Даніїла Ревковського.

15:00—15:30 Кава-брейк

15:30—16:15 Екскурсія від Ірини Володимирівни Шапочкіної, завідувачки відділу науково-експозиційної роботи Музею історії міста Кам’янського

16:30—17:30 Обговорення есе Марселя Мосса

17:30—18:00 Кава-брейк

18:00—19:45 Показ фільм Дзиґи Вертова «11» і представлення фільму кінознавцем Олександром Телюком
Показ здійснюється у співпраці з Довженко-Центром

Дякуємо за реєстрацію на публічну програму «Про дар» у Музеї історії міста Кам’янського. Програма відбудеться 9-го жовтня, серія заходів починається о 14:00 в Музеї історії міста Кам'янського й триває до 19:45.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy